porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
OSTATKI 2014 – Warszawa. Gdzie na imprezę w ostatni weekend karnawału w Warszawie
OSTATKI 2014 – Warszawa. Gdzie na imprezę w ostatni weekend karnawału w Warszawie Przegapiłeś karnawał? Nie byłaś na żadnej imprezie ani balu? Nic ...
„Farbą malowane” – wernisaż wystawy Pawła Cabanowskiego w Podkowie Leśnej.

Wernisaż Pawła Cabanowskiego - dlaczego warto obejrzeć prace artysty?

W planach na sobotę 15 marca warto uwzględnić wernisaż wystawy Pawła Cabanowskiego „Farbą malowane”, który odbędzie się o godz. 17:00 w Pałacyku Kasyno w Podkowie Leśnej.

Niedaleko od stacji kolejki WKD, przy ul. Lilpopa 18, będzie można obejrzeć niezwykłe obrazy niezwykłego artysty. Paweł Cabanowski zaprasza miłośników sztuki do symbolicznej wędrówki po bliskich mu tematykach wyrażonych w różnych stylach.

Znakiem rozpoznawczym Pawła Cabanowskiego od ponad 20 lat jest różnorodność, czy to w odniesieniu do formy czy koloru. Oryginalne kompozycje, intensywność barw, kontrast, ekspresja sprawiają, że u artysty nie ma niczego oczywistego, a pejzaże są odrealnione, czasem baśniowe. Na wernisażu nie zabraknie premier, w tym wielkoformatowej abstrakcji, wykonanej w technice akrylu na płótnie. Rozmach pracy, a szczególnie twórcza wrażliwość nie powinny nikogo pozostawić obojętnym.

To popołudnie warto spędzić w Podkowie Leśnej z jeszcze jednego powodu. To okazja poznania Pawła Cabanowskiego nie tylko jako wybitnego artysty, ale i fascynującego człowieka.

Wystawa potrwa do 12 kwietnia 2014 r. „Farbą malowane” – wernisaż wystawy Pawła Cabanowskiego w Podkowie Leśnej. Data: 15 marca 2014r., godz. 17:00
Organizatorzy: Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej, Stowarzyszenie „w Praktyce, Teorii, Działaniu”. Partner: Dryvit Systems.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 13:07
Autor: SWPTD - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

Kiedy castingi lub precastingi do teleturnieju, do X-Factor. Kiedy eliminacje do Mam talent. Co, gdzie i kiedy w Polsce i na świecie. Kiedy koncert Stinga a kiedy Madonny. Na co warto iść do kina. Mowimyjak.pl - radzimy w każdym temacie. Informator kulturalny. Koncerty, imprezy, sport, wydarzenia. Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy? Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.