porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Sprawdzian szóstoklasisty 2013. PYTANIA I ODPOWIEDZI – gdzie znaleźć? Sprawdzian szóstoklasisty odbył się dziś, 4 kwietnia, o godzinie 9. ...
Terminarz sprawdzianu szóstoklasisty w 2013 roku. Poznaj też zasady punktacji testu szóstoklasisty

Sprawdzian szóstoklasisty 2013. TERMINY, PUNKTACJA – co trzeba wiedzieć?

Tegoroczny sprawdzian kompetencji szóstoklasisty odbył się 4 kwietnia o godzinie 9. Poznaj pełen terminarz egzaminu i dowiedz się, kiedy należy spodziewać się wyników sprawdzianu. Ile punktów można zdobyć na teście szóstoklasisty 2013?

Sprawdzian szóstoklasisty odbył się 4 kwietnia 2013 roku o godzinie 9. Uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej przez 60 minut rozwiązywali zadania egzaminacyjne. Kiedy mogą spodziewać się wyników?

Terminarz sprawdzianu szóstoklasisty 2013

  • 4 kwietnia 2013 – sprawdzian szóstoklasisty
  • 4 czerwca 2013 – dodatkowy termin sprawdzianu
  • 21 czerwca 2013 – Centralna Komisja Egzaminacyjna przekaże do szkół zaświadczenia ze sprawdzianu

Ile punktów można zdobyć na teście szóstoklasisty?

Ze wszystkich pytań zamkniętych i otwartych szóstoklasista może zdobyć maksymalnie 40 punktów. Arkusze egzaminacyjne są sprawdzane przez specjalnie do tego przygotowanych egzaminatorów. Należy pamiętać, że wynik egzaminu szóstoklasisty ma głównie charakter informacyjny i nie pojawia się na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. Będzie miał znaczenie tylko wtedy, gdy szóstoklasista wybierze gimnazjum poza miejscem zamieszkania.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: PYTANIA i ODPOWIEDZI Sprawdzian szóstoklasisty 2015: PYTANIA i ODPOWIEDZI

1 kwietnia 2015 roku szóstoklasiści będą pisać egzamin w nowej formule. Wynika to ze zmian podstawy programowej, którą MEN wprowadziło do systemu nauczania w klasach 1-6.

Kiedy odbędzie się sprawdzian szóstoklasisty? Co należy zabrać ze sobą? Kiedy odbędzie się sprawdzian szóstoklasisty? Co należy zabrać ze sobą?

Tegoroczny egzamin szóstoklasisty odbędzie się 1 kwietnia. Niestety, to nie żart. Sprawdzian rozpocznie się o godz. 9. Warto zabrać ze sobą długopis z czarnym wkładem, ołówek i gumkę, linijkę,...

Jakie są wymagania na egzaminie szóstoklasisty? Jakie są wymagania na egzaminie szóstoklasisty?

W trakcie egzaminy szóstoklasisty sprawdzane będą umiejętności ucznia w zakresie czytania, pisania, rozumowania, a także korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Aktualizacja: 07.04.2014 13:07
Autor: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Piasek Piaseczny to jeden z ważniejszych artystów ostatnich 20 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Praca i kariera - znajdziesz tu porady na temat jak znaleźć pracę? Jak napisać CV i czego nie mówić na rozmowie kwalifikacyjnej? . Rozmowa o pracę. Praca dorywcza. Oferty pracy oraz katalog ofert. Praca w Polsce i za granicą. Kierunki studiów, szkolenia. Profesjonalne pisanie CV. Urlop ojcowski – kiedy i dla kogo? Praca za granicą. Umowa o pracę. Praca sezonowa. Umowa zlecenie. Umowa o dzieło. Jak szukać pracy. Jak znaleźć pracę. Praca stała. Praca tymczasowa. Wzory pism. Doradztwo personalne. Ścieżka kariery. Poradnik. Jak napisać CV. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.