porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
WROCŁAW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty we Wrocławiu?
WROCŁAW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty we Wrocławiu? Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 11.01. Największe miasta w ...
Jaki jest program 23. Finału WOŚP w Warszawie?

23. Finał WOŚP w Warszawie – jaki program? ATRAKCJE, KONCERTY

23. Finał WOŚP w Warszawie – jaki program? ATRAKCJE, KONCERTY

W Warszawie 23 Finał WOŚP odbędzie się pod PKiN.

fot.: thinkstockphotos.com
Zbliża się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgodnie ze zwyczajem odbędzie się w drugą niedzielę stycznia – a konkretnie 11 stycznia 2015 r. Z tej okazji w całej Polsce przygotowano wiele atrakcji. Jakie imprezy czekają na mieszkańców Warszawy?

W dniu 23. Finału WOŚP w Warszawie – jak co roku – odbędzie się koncert przed Pałacem Kultury i Nauki. Zagra wiele zespołów rockowych i nie tylko: Acid Drinkers, Antyradio Coverband, Frog'N'Dog, Wild Pig, Ukeje, Shata Qs, Dr Misi, Terne Roma, Coma i Chemia, Łzy i Poparzeni Kawą Trzy. Wystąpi też Ania Rusowicz.

11 stycznia 2015 r. odbędzie się także koncert w studiu TVP, gdzie wystapią: Mrozu, Coma, Lao Che, Tabu, Łowcy i inni.

23. finał WOŚP na Targówku

Organizatorzy WOŚP Warszawa-Targówek przy pomocy Białołęckiego Ośrodka Kultury przygotowali wiele atrakcji, m.in.:

  • 10-12.45 - występy grup BOK-u,

  • 13-14.30 - specjalny pokaz filmowy w kinie,

  • 14.30-15.30 - pokaz grupy ratowniczej z psami ratunkowymi,

  • 15.30-16.30 - Rysowanie na czas,

  • 18.00-19.00 - koncert Will'n'ska

W tym roku będzie mieć miejsce tzw. Finał Medycznej WOŚP. Na  imprezę charytatywną z okazji 23. już wielkiego Finału zapraszają: Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów IFMSA-Poland Oddział Warszawa i klubokawiarnia "Mam Ochotę". Zagra DJ Świder.

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się pod hasłem: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ? WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się od kilkunastu lat tradycyjnie w drugi weekend stycznia. Niestety, w przeprowadzeniu tegorocznych imprez pod znakiem WOŚP skutecznie przeszkadza...

WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu? WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku angażuje tysiące osób, aby pomóc najbardziej potrzebującym. Jedną z imprez organizowanych przez ekipę Jura Owsiaka jest bieg "Policz się z cukrzycą". Gdzie...

WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra? WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra?

23 finał WOŚP to jak zwykle mnóstwo atrakcji. W akcję zaangażowani są ludzie w całej Polsce, ale i nie tylko! Działalność WOŚP wspiera kilkanaście krajów na świecie! Gdzie odbywają się zbiórki?

Aktualizacja: 09.01.2015 13:41
Autor: zuz
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?

Piotr Tymochowicz to znany i kontrowersyjny specjalista ds. wizerunku. Współpracował ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.