porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Leczenia za granicą w ramach NFZ: Jakie zabiegi można zrobić za granicą?
Leczenia za granicą w ramach NFZ: Jakie zabiegi można zrobić za granicą? Od 2014 roku będziemy mogli leczyć się w dowolnym kraju ...
Kiedy otwarcie nowych odcinków autostrady A4? Ile kosztuje przejazd autostradą A4?

Autostrada A4, NOWE ODCINKI: Kiedy otwarcie, ile kosztuje przejazd?

Autostrada A4, NOWE ODCINKI: Kiedy otwarcie, ile kosztuje przejazd?
fot.: http://www.autostrada-a4.pl/
Od 30 października będzie można korzystać z dwóch kolejnych odcinków autostrady A4. Mówimy, które odcinki autostrady A4 zostaną otwarte oraz ile kosztuje przejazd.

Do 29 października trwały ostatnie prace przed puszczeniem ruchu na dwóch nowych odcinkach autostrady A4 Katowice - Kraków.

Od godziny 15:00, 30 października, zostaną udostępnione kierowcom odcinki autostrady A4 od Dębicy do węzła Rzeszów Zachód (32,75 km) oraz od węzła Rzeszów Zachód do węzła Rzeszów Północ (4 km). Oddany w dniu dzisiejszym czterokilometrowy odcinek autostrady A4 jest częścią obwodnicy Rzeszowa. Znajdują się tutaj m.in dwa mosty oraz dwa wiadukty. W przyszłym roku zakończony zostanie Obwód Utrzymania Autostrady przy węźle Rzeszów Zachód.

Ile kosztuje przejazd autostradą A4?

Autostrada A4 przecina południową część Polski (za kilka lat ma ciągnąć się od granicy z Ukrainą do granicy z Niemcami) i jest najdłuższą tego typu drogą w kraju. Za przejazd z Dębicy do Rzeszowa Zachodniego i z Rzeszowa Zachodniego do węzła Rzeszów Północ w najbliższych dniach nie zapłacimy nic. Przejechanie samochodem osobowym z Krakowa do Katowic lub Mysłowic autostradą A4 to koszt 18 zł. Przejazd autostradą A4 z Jaworzna, Chrzanowa lub Alwernii do Krakowa kosztuje 9 zł.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 30.10.2013 14:46
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Piasek Piaseczny to jeden z ważniejszych artystów ostatnich 20 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.