porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Od kiedy obowiązuje NOWY ROZKŁAD POCIĄGÓW? ROZKŁAD PKP NA 2013 r. Znany jest już nowy rozkład jazdy PKP na 2013 rok. ...
Mówimy, co kupić, gdy trafisz szóstkę w totka

Co kupić, gdy trafisz szóstkę w totka?

A gdyby tak trafić szóstkę w totka? Jakie marzenia można zrealizować za kilka milionów? Co najczęściej robią ludzie z dużą pieniężną wygraną? Mówimy, co kupić, gdy trafisz szóstkę w totka :)

Trzy złote - za tyle można kupić marzenia. Tyle bowiem jest warto jeden kupon lotto, który daje szansę wygranej kilku milionów złotych. Chyba każdy z nas kiedyś grał w totka i chyba każdy skreślając szóstkę stawiał się w roli zwycięzcy. Słuchając ludzi, którym przytrafiła się w życiu duża wygrana w teleturnieju czy właśnie lotto, można dowiedzieć się, na co najczęściej Polacy przeznaczają pieniężne wygrane. Mówimy, co kupić, gdy trafisz szóstkę w totka:)

Przede wszystkim dom

W życiu chodzi o to, by być na swoim - tak przynajmniej myśli większość obywateli naszego kraju, którzy dwoją się i troją, aby tylko kupić sobie mieszkanie na własność. Jeśli wygrasz w totka, na 100% pierwsze co zrobisz, to spłacisz kredyt za dom lub wreszcie pozwolisz sobie na wybudowanie nowego. To chyba najlepsza inwestycja, na jaką decyduje się młody milioner. Nawet, jeśli na nią pójdzie cała pula wygranych pieniędzy, już do końca życie będzie mógł pławić się w luksusach! Czego chcieć więcej?

Samochód

Okazuje się, że Polacy pragną nie tylko pięknego domu. Większość osób, tuż po wypłaceniu wygranych pieniędzy z banku, decyduje się na nowe auto. No bo jak wyglądałaby nowa posiadłość bez luksusowego samochodu na podjeździe? Na ten krok najczęściej decydują się panowie, którzy samochody kochają równie mocno jak żony. Kobiety także lubią sprawić sobie auto, jednak wybierają mniej kosztowne modele. Dla pań najważniejszy jest pięknie urządzony dom. Samochód zaś to tylko dodatek.

Wakacje życia

Jak już kupimy mieszkanie i wymienimy samochód na lepszy, nie pozostaje nic innego, jak wypad za granicę. Wreszcie możemy poczuć się jak bohaterowie zagranicznych seriali, którzy na wczasy wybierają najdroższe kurorty, kupują jachty, wynajmują plaże czy po prostu zwiedzają świat nie oglądając się na stan konta. Polacy należą do narodów, które uwielbiają podróże. Bez wątpienia zatem za wygraną w totka część z nas zorganizowałaby sobie wakacje życia.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 22:53
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Pietras, mąż Kozidrak. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Beata Kozidrak od 36 lat jest związana z Andrzejem Pietrasem ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.