porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Wypalanie traw — zagrożenia, skutki, kary Co roku na wiosnę strażacy w całym kraju muszą zmagać ...
Gdzie jest Boeing B777? Co się dzieje z Boeingiem Malaysia Airlines? Gdzie znajduje się zaginiony Boeing?

Co nowego wiadomo w sprawie Boeinga Malaysia Airlines?

Co nowego wiadomo w sprawie Boeinga Malaysia Airlines?
fot.: Facebook
Ponad tydzień temu w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął samolot malezyjskich linii lotniczych. Od wielu dni trwają poszukiwania, które nie przyniosły jeszcze ostatecznej odpowiedzi na pytanie co się stało z Boeingiem B777. Mówimy o najnowszych informacjach dotyczących zaginionego samolotu.

Zgodnie z informacjami, które zostały przekazane mediom przez premiera Malezji Najiba Tuna Razaka, Boeing Malaysia Airlines został najprawdopodobniej porwany przez sprawców z dużym doświadczeniem w pilotażu.

Premier Malezji dodał, że "system komunikacji samolotu został celowo wyłączony tuż przed tym, jak maszyna dotarła nad wschodnie wybrzeże Półwyspu Malezyjskiego". Kilka chwil po wyłączeniu systemu komunikacji, przestał działać również nadajnik samolotu. Ostatni kontakt z pilotami miał miejsce o 8:11 czasu malezyjskiego w sobotę 8 marca. Zaraz po konferencji prasowej premiera policjanci przeszukali dom jednego z pilotów zaginionego boeinga.

Wielką niewiadomą jest, gdzie aktualnie znajduje się samolot wraz z 239 osobami na pokładzie. Amerykańskie źródła donoszą, że samolot najprawdopodobniej zaraz po wyczerpaniu paliwa spadł do Oceanu Indyjskiego. Inna wersja zakłada, że boeing poleciał w kierunki archipelagu wysp Andamanów lub Indii.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Czy znaleziono samolot z Malezji? Czy znaleziono samolot z Malezji?

Wydaje się, że jesteśmy coraz bliżej rozwiązania zagadki zniknięcia samolotu malezyjskich linii lotniczych. Kilka dni temu jednostkom chińskim udało sie wychwycić sygnał, który może pochodzić z...

Czy piloci zaginionego boeinga popełnili samobójstwo? Czy piloci zaginionego boeinga popełnili samobójstwo?

8 marca zniknął z radarów samolot malezyjskich linii lotniczych. Na pokładzie przebywało dwóch pilotów, stewardessy oraz 239 pasażerów. Jedną z prawdopodobnych hipotez dotyczących zaginięcia boeinga...

Znaleziono malezyjskiego Boeinga. Gdzie znalazł się samolot? Znaleziono malezyjskiego Boeinga. Gdzie znalazł się samolot?

Australijscy eksperci prawdopodobnie odkryli szczątki zaginionego przed dwoma tygodniami malezyjskiego samolotu z 239 osobami na pokładzie. Poszukiwania prowadzą australijskie i malezyjskie samoloty...

Aktualizacja: 15.03.2014 13:57
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?

Andrzej Duda zdobył najwięcej głosów w I turze wyborów prezydenckich ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.