porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Mąż Ewy Kopacz, Marek Kopacz - co wiadomo o zamachu na niego?
Mąż Ewy Kopacz, Marek Kopacz - co wiadomo o zamachu na niego? Marek Kopacz, były mąż premier Ewy Kopacz, przeżył zamach na ...
Co świadczy o tym, że list w sprawie pomnika ofiar smoleńskich powstał w Kancelarii Prezydenta?

Czy list w sprawie pomnika powstał w Kancelarii Prezydenta? Co o tym świadczy?

Czy list w sprawie pomnika powstał w Kancelarii Prezydenta? Co o tym świadczy?
Portal wPolityce.pl donosi, że list rodzin smoleńskich w sprawie pomnika upamiętniającego katastrofę, jest inicjatywą samego Prezydenta. Co więcej, list, przypisywany rodzinom zmarłych, został napisany w jego Kancelarii! fot.: Facebook / wPolityce
Portal wPolityce.pl twierdzi, że list rodzin smoleńskich do Prezydenta, w sprawie postawienia pomnika upamiętniającego tragedię, powstał... w Kancelarii Prezydenta.

Portal wPolityce.pl donosi, że list rodzin smoleńskich w sprawie postawienia pomnika, upamiętniającego katastrofę samolotu, powstał w Kancelarii Prezydenta. Podobno Prezydent Bronisław Komorowski przygotował list, a następnie życzliwie się do niego ustosunkował, by przypochlebić się wyborcom.

Kto jest autorem listu w sprawie pomnika pamięci dla osób, które zginęły w Smoleńsku?

5 października Ewa Komorowska, wdowa po wiceministrze obrony narodowej, rozesłała list do 21 osób, pisząc: „w związku z inicjatywą, która pojawiła się ostatnio pośród części rodzin w związku ze zbliżającą się piątą rocznicą tragedii smoleńskiej i potrzebą jej godnego upamiętnienia. Inicjatywa dotyczy budowy pomnika ofiar katastrofy. Ponieważ sama gorąco popieram tę ideę, przyjęłam zaproszenie do udziału w tym projekcie.”

Redaktor Marek Pyza pyta: o czyjej inicjatywie mowa? Czyjego autorstwa jest ów projekt?

W załączniku do maila zawarta była petycja w sprawie postawienia pomnika skierowana do Prezydenta RP. Po zapisaniu pliku na dysku, otwarciu zakładki szczegóły, w dziale Pochodzenie i Firma widnieje Kancelaria Prezydenta RP. Oznacza to, że urzędnik, który napisał (przepisał?) list, pozostawił w nim sygnaturę miejsca swojego zatrudnienia.

Okazało się więc, że list, który otrzymały rodziny osób, które zginęły w Smoleńsku, powstał w Kancelarii Prezydenta RP. Dlaczego list miałby powstać w Kancelarii Prezydenta? Nie wiadomo. Portal wPolityce.pl uważa jednak, że w ten sposób Bronisław Komorowski walczy o reelekcję w kolejnych wyborach.

>>>Dzieci Bronisława Komorowskiego - kim są? co robią? [KLIKNIJ!!!]<<<

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
5 lat prezydentury Bronisława Komorowskiego. Osiągnięcia 5 lat prezydentury Bronisława Komorowskiego. Osiągnięcia

Prezydent Bronisław Komorowski - jedni zarzucają mu bierność, inni podkreślają ograniczenia wynikające z urzędu Prezydenta RP. Jaka naprawdę była prezydentura Bronisława Komorowskiego?

Wstępne wyniki wyborów prezydenckich: kto zdobył najwięcej głosów? Kto w drugiej turze? Wstępne wyniki wyborów prezydenckich: kto zdobył najwięcej głosów? Kto w drugiej turze?

Znamy już pierwsze wyniki sondażowe - kto zdobył najwiecej głosów? Czy będzie druga tura i jak rozłożą się głosy?

Komorowski zaatakowany jajkiem. Jak mogło do tego dojść? [VIDEO] Komorowski zaatakowany jajkiem. Jak mogło do tego dojść? [VIDEO]

Bronisław Komorowski zaatakowany jajkiem. Prezydent RP, który w związku z rocznicą krwawej niedzieli – najtragiczniejszego epizodu ludobójstwa na Wołyniu – udał się na Ukrainę, po wyjściu z...

Aktualizacja: 15.10.2014 00:04
Autor: Ewa Kamińska
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]

Kamil Durczok, redaktor naczelny i prezenter Faktów TVN, to jeden ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.