porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Służbowe podróże RADOSŁAWA SIKORSKIEGO: Ile kosztowały podatników?
Służbowe podróże RADOSŁAWA SIKORSKIEGO: Ile kosztowały podatników? Szef ministerstwa spraw zagranicznych Radek Sikorski podczas sprawowania swojej funkcji ...
Kawa z McDonald's za darmo - jak się jej napić?

Darmowa kawa w McDonald's! Jak się napić kawy za darmo?

Darmowa kawa w McDonald's! Jak się napić kawy za darmo?

Od 22 pażdziernika do 4 listopada 2013 roku McDonald's oferuje swoim klientom darmową kawę.

fot.: McDonald's Polska
McDonald's oferuje darmową kawę dla wszystkich klientów. Nie musisz teraz kupować nic w McDonald"s by się napić kawy. W jakich dniach i jakich godzinach można skosztować gratisowo kawy w popularnym Maku?

Od 22 października do 4 listopada 2013 roku McDonald's oferuje klientom darmową kawę. Akcja prowadzona jest we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce, w godzinach dostępności oferty śniadaniowej w danej restauracji, a w przypadku restauracji, w których oferta śniadaniowa nie jest dostępna, od chwili ichotwarcia do godziny 10.30 od poniedziałku do piątku oraz do godziny 11:00 wsoboty i niedziele.

Klient ma prawo do otrzymania małej kawy gratis wyłącznie spośród niżej wymienionych:

  • mała kawa czarna;

  • mała kawa z mlekiem;

  • małe cappuccino.

Kawa gratis wydawana jest za zgodą uczestnika Akcji lub na jego życzenie.

W przypadku klientów, którzy nie ukończyli 16 roku życia, kawa jest wydawana wyłącznie za zgodą przedstawiciela ustawowego uczestnika. Kasjer może odmówić wydania kawy, jeśli poweźmie wątpliwość co do wieku uczestnika Akcji.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 23.10.2013 15:57
Autor: asmialek - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marcin Wójcik: kim jest autor książki W rodzinie ojca mego?

Marcin Wójcik napisał  książkę w "W rodzinie ojca mego", która ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.