porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Brytyjczycy czekają na imię Royal Baby! Brytyjskie noworodki czekają na swoje imiona Księżna Kate rodzi swoje pierwsze dziecko, a wielu małych Brytyjczyjków ...
Dziecko księcia Williama i księżnej Kate: potomek książęcej pary jeszcze przed narodzeniem doczekał się strony na Wikipedii.

Dziecko księcia Williama i księżnej Kate ma już swoje hasło na Wikipedii!

Książę William i księżna Kate lada chwila zostaną rodzicami, ale ich nienarodzony potomek już doczekał się własnej strony na Wikipedii. Najpopularniejsze dziecko świata już przed swoimi narodzinami stało się wielką sensacją!

Dziecko księcia Williama i księżnej Kate jeszcze się nie urodziło, a już ma swoje hasło na Wikipedii! Narodzinom pierwszego dziecka księcia Williama i jego żony księżnej Kate towarzyszy ogromne zamieszanie i zainteresowanie mediów na całym świecie. Nienarodzone dziecko książęcej pary widnieje już w internetowej encyklopedii - Wikipedii. Użytkownicy wpisując hasło: Dziecko księcia i księżnej Cambridge dowiedzą się, że najsłynniejsze dziecko świata - według Washington Post - przyjdzie na świat w lipcu lub na początku sierpnia. 

Informacje na Wikipedii zaktualizowano, gdy 22 lipca księżna Kate zaczęła rodzić. Przed londyńskim szpitalem St. Mary's zbierają się tłumy dzienikarzy i tłum poddanych (niektórzy koczowali pod szpitalem od paru dni), którzy czekają na informacje o narodzinach książęcego potomka. Przyszli rodzice mają wizerunek osób nowoczesnych, ale płeć i imię dziecka zachowali w sekrecie do ostatniego momentu. Można się jednak spodziewać, że gdy dziecko przyjdzie na świat, taka informacja pojawi się również na portalach społecznościowych Facebooku i Twitterze. 

Narodziny królewskiego potomka uczczą salwy armatnie z Tower of London i Green Park, niedaleko Pałacu Buckingham. Podświetlony zostanie również wodospad Niagara, wieża telewizyjna w Toronto i fontanny na Trafalgar Square. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 13:32
Autor: nk
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jakub Żulczyk - kim jest? [KARIERA i NAŁOGI]
Jakub Żulczyk - kim jest? [KARIERA i NAŁOGI]

Jakub Żulczyk jest pisarzem młodego pokolenia, który wsławił się ostatnio ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.