porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Gdzie pochowana jest PARA PREZYDENCKA - Lech i Maria Kaczyńscy? Kto jeszcze spoczywa na Wawelu? Lech i Maria Kaczyński, prezydencka para, która tragicznie zginęła w ...
Gaz podniesie ceny pieczywa i szkła! Ceny pieczywa rosną razem z cenami paliwa

CENY PIECZYWA. Ile kosztuje chleb, ile zapłacisz za bułkę?

Ceny pieczywa ciągle rosną. Coraz rzadziej zdarza się tak, że odłożona kwota, którą płaciliśmy jeszcze niedawno za ulubiony chleb jeszcze dziś jest aktualna. Oczywiście taniej jest w piekarniach należących do sieci hipermarketów, ale to pieczywo nie zawsze jest smaczne.

Ile kosztuje bułka, ile kosztuje chleb?

20 groszy za bułkę i 2,50 złotego za chleb? Tak. Takie ceny możemy znaleźć jeszcze w hipermarketach. Jednak kiedy wybierzemy się do osiedlowego sklepiku, do którego pieczywo dostarczają piekarnię musimy liczyć się z dużo większymi kosztami.

Tam kajzerka kosztować nawet 50-60 groszy, a zwykły chleb baltonowski 3, a nawet 3, 5 złotego.

Ceny oczywiście różnią się w zależności od miast i tylko wielkie koncerny i sklepy sieciowe starają się utrzymać niskie ceny.

Oczywiście bułka typu ciabatta to wydatek około 1-1,50 złotego, a chleb razowy czy na zakwasie będzie nas kosztował nawet 4 złote.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Dlaczego NBP chce wycofać z obiegu jedno- i dwugroszówki?

Narodowy Bank Polski rozpoczął starania o wycofanie z obiegu monet o najniższym nominale. Choć to dopiero początek debaty na temat planowanych zmian, pomysł już wzbudza wiele protestów, zwłaszcza...

O ile zdrożeje chleb w 2013

W 2013 podwyzki znów uderzą nas po kieszeniach. Za chleb zapłacimy krocie. Mówimy o ile może zdrożeć chleb w 2013.

Aktualizacja: 12.04.2012 20:13
Autor: GB
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sasza Różycka - kim jest?
Sasza Różycka - kim jest?

Sasza Różycka to absolwentka grafiki i… striptizerka. Niedawno została wydana ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.