porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Strażacy dostaną wyższe dodatki za wysługę lat. O ile wyższe?
Strażacy dostaną wyższe dodatki za wysługę lat. O ile wyższe? Prezydent podpisał ustawę dającą strażakom wyższe dodatki za wieloletnią wysługę ...

Ile za koncert bierze Paweł Kukiz?

Eksperci nie mają wątpliwości! Dzięki rosnącej politycznej popularności Paweł Kukiz może zbić fortunę jako muzyk. Jego stawka za koncert w ostatnich miesiącach poszła w górę.

Paweł Kukiz był czarnym koniem ostatnich wyborów prezydenckich. I jest politycznym objawieniem. Legendarny lider zespołu „Piersi” zdobył blisko 3 miliony głosów i zajął trzecie miejsce w wyborczym wyścigu.

Teraz Paweł Kukiz odcina kupony od tego sukcesu. Gra koncert za koncertem i sprzedaje płyty, na czym zbija fortunę. Godzinny koncert Kukiza wraz z bisami kosztuje około 30 tysięcy złotych brutto. - Standardowa cena proponowana za koncert to 25 tysięcy złotych netto, to daje 30750 brutto. To kwota jak przypada na cały zespół – przyznaje nam sam Kukiz.

Muzyk wykorzystuje koncerty nie tylko do zarobku ale i do politycznej agitacji. Na każdym z nich wygłasza soczyste przemówienia atakujące partie polityczne. Jesienią się okaże, czy ta strategia, czyli połaczenie muzyki z polityką, zaprowadzi Pawła Kukiza do Sejmu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Czy Paweł Kukiz wejdzie do polityki?

Paweł Kukiz od dłuższego czasu bardziej niż nowymi muzycznymi projektami zajmuje się sprawami o wymiarze społecznym. Teraz planuje swoje deklaracje przekuć na czyny, kandydując w zbliżających się...

Aktualizacja: 20.07.2015 21:02
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Bargiel?

Himalaista, narciarz wysokogórski, biegacz. Rywalizuje z najlepszymi i ma w ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.