porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Leczenie poza granicami kraju, czyli transgraniczna opieka zdrowotna. Kiedy i jak będzie można swobodnie korzystać z lekarza za granicą?
Jak będzie wyglądał KONIEC ŚWIATA? Co grozi ludziom?

Jak będzie wyglądać KONIEC ŚWIATA 2012? Ziemia ma zginąć?

Jak będzie wyglądać KONIEC ŚWIATA 2012? Ziemia ma zginąć?

Zagrożenia dla Ziemi mają przyjść przede wszystkim z kosmosu, z otaczającego nas wszechświata.

fot.: sxc.hu
Koniec świata może wyglądać różnie, w zależności od teorii zagłady jaką przyjmiemy. Jedno jest pewne - ludzkość czeka zagłada! Czego możemy się spodziewać 21.12.2012 roku?

Koniec świata według kalendarza Majów

Koniec świata ma nadejść 21.12.2012 - taką datę zakłada między innymi kalendarz Majów. Z ich przepowiedni wynika, że Ziemia zostanie zalana przez gigantyczne powodzie, wyniszczona przez trzęsienia ziemi oraz wybuchy wulkanów. Według przepowiedni Majów nasz świat nie zostanie jednak całkowicie zrównany z ziemią. Część ludzkości musi przeżyć, by stworzyć nowy, piąty świat. W mniemaniu Majów koniec świata był cykliczny - co jakiś czas ziemię nawiedzała katastrofa, po której ocalali ludzie odbudowywali cywilizację.

Kto ocaleje - tego nie wiadomo. Otóż legenda głosi, że pod Sfinksem w Egipcie ukryta jest przepowiednia, w której zapisano gdzie będzie bezpiecznie. Niestety - przepowiedni po dziś dzień nie odkryto!

Koniec świata według przepowiedni Oriona

Koniec świata według przepowiedni Oriona ma związek ze wzmożoną aktywnością Słońca. Wybuchy na Słońcu będą tak silne, że całkowicie zmienią ziemskie pole magnetyczne. Dojdzie do przebiegunowienia Ziemi, a wraz z nim do katastrof - ogromnych, ponadkilometrowych fal tsunami, trzęsień ziemi, zlodowaceń na obszarach dotąd ciepłych.

Bezpiecznie będzie w Himalajach, na górze Kościuszki w Australii, w środkowej Ameryce Północnej. Pozostałe rejony znajdą się pod wodą lub lodem - życie tam będzie niemożliwe.

Koniec świata związany z uderzeniem asteroidy

Według niektórych do Ziemi zbliża się planeta NIBIRU, o której naukowcy milczą. Dlaczego milczą? Wielu dopatruje się spisku rządu, który nie informuje ludzi o odkryciu nadchodzącej katastrofy, by nie siać paniki. Przy zderzeniu gigantycznej planety z Ziemią na ratunek nie ma szans.

Skończymy prawdopodobnie jak dinozaury - wielki wybuch zniszczy życie w promieniu setek tysięcy kilometrów, a ci, którzy przeżyją w dalszych rejonach zginą z powodu zmian w klimacie. Wielka chmura popiołu wulkanicznego znacząco zmniejszy ilość tlenu, przez powstała dziurę ozonową promienie słoneczne będą miały morderczy zasięg, o ile w ogóle dotrą do Ziemi - nastąpi to dopiero po opadnięciu pyłu wulkanicznego. A osadzenie się pyłu na powłoce naszej planety zniszczy większą część roślinności. Ludzkość czeka śmierć - w ostateczności z głodu!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak przetrwać koniec świata? Jak przetrwać koniec świata?

Czy globalny kataklizm mogą przetrwac ludzie? Czy możliwe jest przetrwanie apokaliptycznej katastrofy? Co robić, jeżeli nadejdzie zagłada atomowa, a co, jeśli dojdzie do wielkiego ataku chemicznego?

22 lutego 2014 - czy nastąpi KONIEC ŚWIATA? 22 lutego 2014 - czy nastąpi KONIEC ŚWIATA?

Jak wszyscy wiemy, koniec świata to święto ruchome. W tym roku koniec świata wypada w sobotę 22 lutego 2014 roku. Warto do tego czasu pożegnać się z rodziną, spełnić marzenia i ostatni raz przejrzeć...

Koniec świata. Jak przedłużyć swoje życie w dniu końca świata?

Wierzysz, że koniec świata zbliża się szybkimi krokami? Tak? To już 21.12.2012. A przygotowałeś się do tego wydarzenia odpowiednio? ... Nie? Mówimy ci, co powinieneś zrobić, by przetrwać!

Aktualizacja: 17.04.2018 12:54
Autor: Ada
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bohdan Tomaszewski nie żyje - kim był legendarny komentator sportowy? VIDEO
Bohdan Tomaszewski nie żyje - kim był legendarny komentator sportowy? VIDEO

Bohdan Tomaszewski - legenda i symbol polskiego dziennikarstwa sportowego. Wzór dla ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.