porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Trynkiewicz na wolności. Gdzie jest? Co robi? Mieszka z kobietą? Mariusz Trynkiewicz w 1988 roku zamordował na tle seksualnym czterech ...
Ukraina potrzebuje pomocy - co można zrobić?

Jak pomóc Ukraińcom? Pomoc Ukraińcom - jak to zrobić?

Jak pomóc Ukraińcom? Pomoc Ukraińcom - jak to zrobić?

Jak pomóc Ukraińcom? Pomoc Ukraińcom - jak to zrobić?

fot.: Photos.com
Zamiast biernie się przyglądać dramatycznym wydarzeniom na Ukrainie - możesz pomóc! Wesprzyj Ukraińców finansowo, podaruj leki - mówimy, jak można pomóc Ukrainie nie wychodząc z domu! Co jest najbardziej potrzebne?

Jak możesz wesprzeć walczących o wolność na Ukrainie? Gdzie przesyłać pieniądze, aby trafiły na najpotrzebniejsze rzeczy?

>>> Ukraina. Kto pacyfikuje protesty? [BERKUT i TITUSZKI] [KLIKNIJ]

Fundacja Otwarty Dialog - zbiórka na leki

Wolontariusze z Fundacji "Otwarty Dialog" w Kijowie, prowadzą zbiórkę publiczną m.in. na funkcjonowanie misji obserwacyjnej na Majdanie i w innych częściachUkrainy. Fundacja zbiera też pieniądze na leki na receptę dla rannych

Numer konta: 56 2490 0005 0000 4600 5911 3255.

>>> Wydarzenia na Ukrainie. O co chodzi? Co musisz wiedzieć? [7 PUNKTÓW] [KLIKNIJ]

Fundacja Edukacja dla Demokracji -  pomoc represjonowanym i rannym

Fundacja "Edukacja dla Demokracji" ogłosiła zbiórkę dla walczących na Ukrainie -  będą one przekazywane na pomoc osobom represjonowanym i rannym.

Numer rachunku: 18 1240 1037 1111 0010 4591 0813.

Zbiórki w Warszawie

  • W Warszawie pieniądze można wrzucać  do skarbonki w cerkwi greckokatolickiej oo. Bazylianów przy ul. Miodowej 16.

  • Caritas zbiera fundusze na zakup leków i żywności dla potrzebujących. Konto Caritas Polska PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem "Ukraina".

  • Stowarzyszenia Interwencji Prawnej -  osoby, które przyjechały prosto z Euromajdanu i chcą wnioskować o status uchodźcy. Tu prawnicy Stowarzyszenia wytłumaczą im, jak złożyć wniosek o status uchodźcy z obawy przed prześladowaniami ze względu na przekonania polityczne.

  • Strona Amnesty International: www.amnesty.org.pl - tu możesz podpisać petycję do prezydenta Wiktora Janukowycza. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 21.02.2014 08:29
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?
Günter Grass nie żyje. Kim był autor Blaszanego bębenka?

Günter Grass zmarł 13 kwietnia 2015 roku, w wieku 87 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.