porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Trynkiewicz na wolności. Gdzie jest? Co robi? Mieszka z kobietą? Mariusz Trynkiewicz w 1988 roku zamordował na tle seksualnym czterech ...
Ukraina potrzebuje pomocy - co można zrobić?

Jak pomóc Ukraińcom? Pomoc Ukraińcom - jak to zrobić?

Jak pomóc Ukraińcom? Pomoc Ukraińcom - jak to zrobić?

Jak pomóc Ukraińcom? Pomoc Ukraińcom - jak to zrobić?

fot.: Photos.com
Zamiast biernie się przyglądać dramatycznym wydarzeniom na Ukrainie - możesz pomóc! Wesprzyj Ukraińców finansowo, podaruj leki - mówimy, jak można pomóc Ukrainie nie wychodząc z domu! Co jest najbardziej potrzebne?

Jak możesz wesprzeć walczących o wolność na Ukrainie? Gdzie przesyłać pieniądze, aby trafiły na najpotrzebniejsze rzeczy?

>>> Ukraina. Kto pacyfikuje protesty? [BERKUT i TITUSZKI] [KLIKNIJ]

Fundacja Otwarty Dialog - zbiórka na leki

Wolontariusze z Fundacji "Otwarty Dialog" w Kijowie, prowadzą zbiórkę publiczną m.in. na funkcjonowanie misji obserwacyjnej na Majdanie i w innych częściachUkrainy. Fundacja zbiera też pieniądze na leki na receptę dla rannych

Numer konta: 56 2490 0005 0000 4600 5911 3255.

>>> Wydarzenia na Ukrainie. O co chodzi? Co musisz wiedzieć? [7 PUNKTÓW] [KLIKNIJ]

Fundacja Edukacja dla Demokracji -  pomoc represjonowanym i rannym

Fundacja "Edukacja dla Demokracji" ogłosiła zbiórkę dla walczących na Ukrainie -  będą one przekazywane na pomoc osobom represjonowanym i rannym.

Numer rachunku: 18 1240 1037 1111 0010 4591 0813.

Zbiórki w Warszawie

  • W Warszawie pieniądze można wrzucać  do skarbonki w cerkwi greckokatolickiej oo. Bazylianów przy ul. Miodowej 16.

  • Caritas zbiera fundusze na zakup leków i żywności dla potrzebujących. Konto Caritas Polska PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem "Ukraina".

  • Stowarzyszenia Interwencji Prawnej -  osoby, które przyjechały prosto z Euromajdanu i chcą wnioskować o status uchodźcy. Tu prawnicy Stowarzyszenia wytłumaczą im, jak złożyć wniosek o status uchodźcy z obawy przed prześladowaniami ze względu na przekonania polityczne.

  • Strona Amnesty International: www.amnesty.org.pl - tu możesz podpisać petycję do prezydenta Wiktora Janukowycza. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 21.02.2014 08:29
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adolf Eichmann. Życie i śmierć nazisty

Adolf Eichmann, sprawca jednej z największych zbrodni przeciwko ludzkości, główny ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.