porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Proces Katarzyny W. - kto zeznawał w szóstym dniu procesu Katarzyny W., oskarżonej o zamordowanie córki Madzi? Dziadkowie Bartłomieja Waśniewskiego - Halina i Tadeusz W., siostra Bartka ...
Sprawdź postępy na największej budowie samorządowej w Polsce. Gdzie w internecie znaleźć ciekawe filmy i wszystkie informacje?

Druga linia metra w Warszawie. Jak śledzić budowę metra w Warszawie? Postępy prac

Druga linia metra w Warszawie. Jak śledzić budowę metra w Warszawie? Postępy prac

Budowa drugiej linii metra w Warszawie – rondo ONZ

fot.: facebook.com
Kiedy zostanie oddany centralny odcinek II linii metra? Jak wygląda postęp prac? Internauci nie muszą szukać informacji w wielu źródłach, ponieważ mają dostęp do wszystkiego w jednym miejscu. Wystarczy tylko wejść na oficjalną stronę.

Wraz z wbiciem pierwszej łopaty konsorcjum AGP uruchomiło stronę internetową poświęconą budowie centralnego odcinka II linii metra.

Budowa metra w Warszawie: oficjalna strona

Pod adresem budowametra.pl znajdziemy wszystkie bieżące informacje dotyczące postępu prac, aktualne zdjęcia, ciekawostki, opis technologii wykopu i drążenia, plany oraz zapowiedzi.

Budowa metra w Warszawie: Facebook

Dodatkowo na oficjalnym profilu największej samorządowej inwestycji w kraju www.facebook.com/budowametra znajdziemy też filmiki np. z momentu, kiedy tarcza TBM „Anna” przebija się przez ścianę między I a II linią metra. Poza tym na stronie internetowej znajdziemy zakładkę „Widok z kamer”, gdzie w czasie rzeczywistym możemy się przenieść na wybrany przez nas plac budowy. Kamery działają również w nocy, kiedy na większości stacji trwają w najlepsze prace budowlane.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jakie duże inwestycje zakończą się w Warszawie w 2015 roku?

Mieszkańcy stolicy w 2015 roku zyskają trzy ważne inwestycje. Dzięki temu kierowcy i pasażerowie zyskają szybszy i łatwiejszy dojazd nie tylko między dzielnicami, ale też aglomeracyjnie. Jakie to...

Czy wycieki wody na II linii metra są groźne?

II linia przecieka! Niestety to przykry fakt i powód, że na tę inwestycję warszawiacy tak długo czekają. Urzędnicy uspokajają, że panują nad sytuacją.

Kiedy skończą się remonty wokół II linii metra w Warszawie?

Drogowcy jeszcze w przyszłym roku będą remontować ulice po budowie II linii metra. Nowy asfalt czeka jeszcze na Targową i rondo Daszyńskiego, które zniszczył ciężki sprzęt z budowy. Jeszcze do końca...

Aktualizacja: 17.04.2018 13:32
Autor: GB
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.