porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Na czym polega LECZENIE PO PRÓBIE SAMOBÓJCZEJ? Samobójstwo to bardzo trudny temat. Ważna jest profilaktyka, lecz gdy ...
Po ośmiu latach Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch przestali być małżeństwem

Dlaczego aktorka Ilona Ostrowska - słynna LUCY z RANCZA - rozwiodła się z reżyserem Jackiem Borcuchem?

Przez osiem lat uchodzili za idealną parę, niestety 10 stycznia 2012 roku Ilona Ostrowska, słynna Lucy z "Rancza", rozwiodła się z reżyserem Jackiem Borcuchem. Powodem podobno była małżeńska zdrada.

Przez osiem lat uchodzili za idealną parę, niestety 10 stycznia 2012 roku Ilona Ostrowska, słynna Lucy z serialu "Ranczo", rozwiodła się z mężem Jackiem Borcuchem. Powodem podobno była małżeńska zdrada.

Do końca życia 10 stycznia dla pary będzie smutną datą. Bo wtedy Sąd Okręgowy przy Solidarności w Warszawie orzekł rozwód aktorki z reżyserem. Rozwód był błyskawiczny, orzeczono go już na drugiej rozprawie. Jednak w związku źle działo się od przynajmniej 3,5 roku. Jak mówiło się na salonach, to wtedy, w 2008 roku, na planie filmu „Wszystko, co kocham”, Jacek Borcuch poznał o 16 lat młodszą aktorkę Olgę Frycz. Wybuchł romans. Ilona podobno czekała, aż mąż się opamięta, dawała mu kolejne szanse, ale on się spakował i wyprowadził ze wspólnego apartamentu w Wilanowie.

W końcu aktorka złożyła pozew o rozwód. Pierwsza rozprawa odbyła się jesienią 2011 roku, druga, kończąca sprawę, już w 2012 roku.

Para rozwiodła się po blisko 8-letnim małżeństwie. Wychowywaniem córki Miłosławy będą się zajmować oboje małżonkowie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kiedy rozwód Magdaleny Różczki, aktorki znanej z serialu "Lekarze"?

Magdalena Różczka i jej mąż Michał Marzec to kolejna para show–biznesu, której nie udało się wytrwać w małżeństwie. Już za chwilę odbędzie się ich pierwsza rozprawa rozwodowa.

Aktualizacja: 17.04.2018 21:18
Autor: ib
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA
Małgorzata Domagalik: kim jest? Co osiągnęła? SYLWETKA

Małgorzata Domagalik jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych dziennikarek ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.