porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak przeżyć koniec świata? PORADNIK Trudno powiedzieć, czy koniec świata to tylko chwyt marketingowy, czy ...
21 grudnia 2012 to data najbliższego zapowiadanego końca świata

Kiedy ma być koniec świata? Na kiedy zapowiadany jest najbliższy koniec świata?

Ludzkość do tej pory przeżyła wiele "końców świata". Co chwila jakiś duchowny, kaznodzieja lub jasnowidz zwiastowali rychłą wizytę Czterech Jeźdźców Apokalipsy. Do tej pory udało nam się przeżyć każdy zapowiadany koniec świata. Czy tak będzie i tym razem?

Kiedy ma nastąpić koniec świata?

Do końca świata nie zostało nam dużo czasu. Według kalendarza Majów ma on nastąpić 21 grudnia 2012 roku, czyli tuż przed najbliższymi świętami Bożego Narodzenia. Mają się obudzić wulkany, a fale z oceanów i mórz mają sięgnąć nawet 100 metrów wysokości.

Takie wyliczenia dzisiejszych naukowców wynikają z dogłębnej analizy kalendarza Majów, bo na ten dzień przypada koniec tzw. "Długiej Rachuby", czyli czasu, na który podzielono nasze epoki.

Czy jednak możemy wierzyć w te daty i zaprzestać świątecznych zakupów lub w ogóle nie brać pod uwagę najbliższej Gwiazdki? Może być różnie. Żaden z końców świata jeszcze przecież nie nastąpił. Ani w 1994 roku Ziemia nie uległa destrukcji, ani w 2000 roku nie napadła na nas "milejnina pluskwa", ani w ubiegłym roku nie nastąpił nasz kres. Należy trzymać kciuki i za ten koniec świata - żeby się nie udał!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak przetrwać koniec świata? Jak przetrwać koniec świata?

Czy globalny kataklizm mogą przetrwac ludzie? Czy możliwe jest przetrwanie apokaliptycznej katastrofy? Co robić, jeżeli nadejdzie zagłada atomowa, a co, jeśli dojdzie do wielkiego ataku chemicznego?

22 lutego 2014 - czy nastąpi KONIEC ŚWIATA? 22 lutego 2014 - czy nastąpi KONIEC ŚWIATA?

Jak wszyscy wiemy, koniec świata to święto ruchome. W tym roku koniec świata wypada w sobotę 22 lutego 2014 roku. Warto do tego czasu pożegnać się z rodziną, spełnić marzenia i ostatni raz przejrzeć...

Koniec świata. Jak przedłużyć swoje życie w dniu końca świata?

Wierzysz, że koniec świata zbliża się szybkimi krokami? Tak? To już 21.12.2012. A przygotowałeś się do tego wydarzenia odpowiednio? ... Nie? Mówimy ci, co powinieneś zrobić, by przetrwać!

Aktualizacja: 17.04.2018 13:16
Autor: GB
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewelina Zwijacz-Kozica - kim jest?
Ewelina Zwijacz-Kozica - kim jest?

Ewelina Zwijacz-Kozica jest pierwszą od ponad trzydziestu lat ratowniczką TOPR ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.