porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kiedy otworzą II linię metra w Warszawie? Warszawiacy wyczekują z wypiekami na twarzy, kiedy otwarta zostanie II ...
1 października pojedziemy Targową, Prostą, Sokolą i Kacprzaka

Kiedy otworzą ulice po zakończeniu budowy II linii metra?

Podczas budowy II linii metra w Warszawie zamknięto ważne ciągi komunikacyjne. Niektórymi nie można przejechać nawet od 4 lat! Lada dzień drogowcy będą oddawać je do ruchu. Kiedy?

1 października 2014 roku kierowcy będą mogli przejechać ulicami Kacprzaka, Prostą, Świętokrzyską, Targową i Sokolą! Do tego czasu teren ma być uprzątnięty przez budowniczych metra.

Sokola i Prosta są od kilku tygodni są niemal gotowe. Drogowcy uzupełniają dokumenty, które trzeba złożyć do nadzoru budowlanego, aby uzyskać pozwolenie na użytkowanie. To ma nastąpić w ciągu kilku dni, najpóźniej do środy 1 października.

Pozostałe ulice też już są na finiszu. Świętokrzyska, która była rozgrzebana najdłużej, zyskuje teraz ostatnią warstwę asfaltu. Według zapewnień urzędników będzie gotowa na czas.

Niektóre ulice zmienią się nie do poznania. Prosta będzie miała na całej długości po dwa pasy i tory tramwajowe pomiędzy obiema nitkami. Sokola na całej długości będzie miała również po dwa pasy, a przy skrętach nawet trzy. Świętokrzyska natomiast między rondem ONZ a Marszałkowską będzie miała tylko po dwa pasy zamiast trzech, a między Marszałkowską a Kopernika tylko po jednym pasie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jakie duże inwestycje zakończą się w Warszawie w 2015 roku?

Mieszkańcy stolicy w 2015 roku zyskają trzy ważne inwestycje. Dzięki temu kierowcy i pasażerowie zyskają szybszy i łatwiejszy dojazd nie tylko między dzielnicami, ale też aglomeracyjnie. Jakie to...

Czy wycieki wody na II linii metra są groźne?

II linia przecieka! Niestety to przykry fakt i powód, że na tę inwestycję warszawiacy tak długo czekają. Urzędnicy uspokajają, że panują nad sytuacją.

Kiedy pojedziemy II linią metra?

II linia metra łapie kolejne opóźnienia. Termin, który władze miasta obiecywały w wyborach, czyli 14 grudnia okazał się nierealny. Obecnie trwają odbiory techniczne, które jeszcze przeciągną się do...

Aktualizacja: 29.09.2014 17:31
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Jaroszewicz: kim jest partnerka Andrzeja Chyry i matka jego dziecka?

Paulina Jaroszewicz to 26-letnia asystentka kierownika produkcji. Przy jednej z ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.