porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
ANDRZEJ ŁAPICKI NIE ŻYJE. Jakie były największe role Andrzeja Łapickiego? Nad ranem 21 lipca 2012 w wieku niespełna 88 lat ...
Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Andrzeja Łapickiego?

Kiedy pogrzeb Andrzeja Łapickiego? Gdzie możesz pożegnać wielkiego aktora?

Przygotowania do pogrzebu wybitnego aktora teatralnego i filmowego już rozpoczęte. Sprawdź, kiedy i gdzie możesz pożegnać Andrzeja Łapickiego.

Andrzej Łapicki - ikona polskiego kina, arystokrata rodzimego teatru. Obiekt podziwu kobiet i zazdrości mężczyzn w Polsce i poza granicami kraju. Osoba o ogromnym talencie i inteligencji, jak również wielkiej klasie, wdzięku i uroku osobistym. Zmarł w sobotę 21 lipca 2012 roku w swoim domu, we śnie, w wieku 88 lat.

Już w niedzielę, mimo ogromnej żałoby po śmierci ukochanego męża i ojca, wdowa po Andrzeju Łapickim - Kamila Łapicka oraz córka - Zuzanna Łapicka-Olbrychska, była żona Daniela Olbrychskiego, pojawiły się na warszawskich Powązkach rozpoczynąc przygotowania do pożegnalnej ceremoni aktora. Andrzej Łapicki zostanie pochowany, zgodnie ze swoja wolą, w Warszawie, na Starych Powązkach, w rodzinnym grobowcu z 1931 roku, tym samym dołączając do swojego dziadka oraz pierwszej żony - Zofii Chrząszczewskiej, która zmarła w 2005 roku.

"Grób istnieje. Stare Powązki, kwatera małe c, będę tam leżał." - przed laty mówił sam Łapicki.

Pogrzeb najprawdopodobniej odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Czy prawo zabezpiecza dzieci przed utratą spadku? Czy Kamila Łapicka może dostać cały spadek?

Czy możliwa jest sytuacja, w której całość majątku zmarłego aktora przejmie jego druga żona - Kamila Łapicka? Czy rodzina aktora będzie miała swój udział w spadku?

ANDRZEJ ŁAPICKI NIE ŻYJE. Jakie były największe role Andrzeja Łapickiego?

Nad ranem 21 lipca 2012 w wieku niespełna 88 lat odszedł Andrzej Łapicki. Wybitny aktor teatralny i filmowy, profesor i rektor warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Którego z jego...

ZMARŁ ANDRZEJ ŁAPICKI. Kim był Andrzej Łapicki? Jak umarł?

W sobotę 21.07.2012 roku rano zmarł Andrzej Łapicki, jeden z największych polskich aktorów. Kim był Andrzej Łapicki, w czym grał i jak umarł?

Aktualizacja: 17.04.2018 20:44
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Kraśko – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Piotr Kraśko – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Znany prezenter Piotr Kraśko pochodzi z rodziny o tradycjach dziennikarsko-telewizyjnych ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.