porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Krytyka reklamy Louis Vuitton w Warszawie. Dlaczego kufer LV wzbudza kontrowersje? List czytelnika Naszemiasto.pl
Dr Alicja Szymańska z "Lekarzy" za chwilę będzie wolna. rozwody 2013 - jakie gwiazdy rozwodzą się w 2013 roku?

Kiedy rozwód Magdaleny Różczki, aktorki znanej z serialu "Lekarze"?

Magdalena Różczka i jej mąż Michał Marzec to kolejna para show–biznesu, której nie udało się wytrwać w małżeństwie. Już za chwilę odbędzie się ich pierwsza rozprawa rozwodowa.

Sezon na rozwody w 2013...

W kwietniu rozwiódł się aktor Jacek Rozenek z żoną Małgorzatą. W trakcie rozwodu jest aktorka Katarzyna Figura z mężem Kai'em, Zygmunt Solorz, właściciel Telewizji Polsat... Za chwilę rozpocznie się rozprawa rozwodowa słynnego tenisisty Wojciecha Fibaka...

Rozwód Magdaleny różczki - kiedy?

Na 8 maja wyznaczono pierwszą rozprawę rozwodową Magdaleny Różczki. Magda i Michał poznali się w 2007 roku podczas castingu do filmu. Ślub wzięli w Tanzanii. W 2008 roku na świat przyszła ich ukochana córka Wanda.

Jeszcze latem 2012 roku, gdy światek artystyczny plotkował o kłopotach tego małżeństwa, aktorka, znana z takich hitów jak „Usta, usta” czy „Lekarze”, zaprzeczała. Była oburzona, że w prasie „oczernia się jej Michała” Jednak już w grudniu sama złożyła pozew rozwodowy. Jej małżeństwo z Michałem Marcem, reżyserem, trwało zaledwie 5 lat.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Dlaczego aktorka Ilona Ostrowska - słynna LUCY z RANCZA - rozwiodła się z reżyserem Jackiem Borcuchem?

Przez osiem lat uchodzili za idealną parę, niestety 10 stycznia 2012 roku Ilona Ostrowska, słynna Lucy z "Rancza", rozwiodła się z reżyserem Jackiem Borcuchem. Powodem podobno była małżeńska zdrada.

Aktualizacja: 17.04.2018 23:14
Autor: ib
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Robert Leszczyński nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wiele osób nie ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.