porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jakie hasła były najczęściej wyszukiwane w Google w roku 2013?
Jakie hasła były najczęściej wyszukiwane w Google w roku 2013? Google przedstawił listę najczęściej wyszukiwanych haseł w roku 2013, czyli ...
Obecna wiceminister zdrowia zastąpi na stanowisku prezesa NFZ zdymisjowanego Jacka Paszkiewicza.

Kim jest AGNIESZKA PACHCIARZ, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia?

Kim jest AGNIESZKA PACHCIARZ, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia?

Agnieszka PAchciarz, prezes NFZ.

fot.: youtube.com/Między kuchnią a salonem
Agnieszka Pachciarz, wiceminister zdrowia została nową prezes Narodowego Funduszu Zdrowia. Zastąpiła na tym stanowisku zdymisjonowanego Jacka Paszkiewicz. Kim jest Agnieszka Pachciarz? Co o niej wiemy?

Nowym szefem Narodowego Funduszu Zdrowia została Agnieszka Pachciarz. Była wiceminister zdrowia Agnieszka Pachciarz w ministerstwie pracuje od marca. Z wykształcenia nie jest lekarzem, tylko radcą prawnym (pracowała w placówkach związanych z ochroną zdrowia).

Nim została wiceministrem, od 2005 roku była dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Słupcy, a od 2009 roku - prezesem zarządu Pleszewskiego Centrum Medycznego Spółki z o.o. Centrum medyczne w Pleszewie, którym kierowała, jest na liście najlepszych krajowych niepublicznych szpitali. 

Agnieszka Pachciarz została wybrana z piętnastu osób ubiegających się o stanowisko prezesa NFZ w drodze konkursu.

Agnieszka Pachciarz urodziła się 6 lutego 1973 r. w Jarocinie (woj. wielkopolskie). Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie medycznym. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Prezes NFZ. Wymagania wobec kandydatów na stanowisko prezesa NFZ - jakie są?

Po Agnieszce Pachciarz obowiązki prezesa pełnił jej zastępca Marcin Pakulski. Ale po artykule w tygodniku „Wprost” został zawieszony w funkcji. W tej chwili obowiązki prezesa NFZ pełni Wiesława Kłos,...

Dlaczego Arłukowicz chce odejścia szefowej NFZ Agnieszki Pachciarz? Dlaczego Arłukowicz chce odejścia  szefowej NFZ Agnieszki Pachciarz?

Bartosz Arłukowicz, minister zdrowia domaga się zdymisjonowania prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia - Agnieszki Pachciarz. Dlaczego? Jaka jest przyczyna? Wniosek leży już u premiera Donalda Tuska.

Leczenia za granicą w ramach NFZ: Kto może leczyć się za granicą? Leczenia za granicą w ramach NFZ: Kto może leczyć się za granicą?

W przyszłym roku wejdzie w życie ustawa, która umożliwi polskim pacjentom leczenie się poza granicami kraju. Zwrot kosztów obejmować będzie stawki za dany zabieg obowiązujące w Polsce. Resztę będzie...

Aktualizacja: 17.04.2018 13:27
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?

Co roku 14 lutego obchodzimy walentynki – w Polsce, Anglii i ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.