porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
RAJD BARBÓRKI 2012 w Warszawie: kto wygrał pierwszy odcinek TWIERDZA CYTADELA BARBÓRKA? Pierwszy etap Rajdu Barbórka 2012 za nami. Kto wygrał pierwszy ...
PRZEBIEGUNOWIENIE ZIEMI - czy to oznacza KONIEC ŚWIATA?

KONIEC ŚWIATA 2012 przebiegunowanie co oznacza? 1.XII.2012 czy Ziemi grozi przebiegunowanie? WIDEO

Koniec Świata. Apokalipsa. 21.XII.2012r. Przebiegunowanie. Na całym świecie zbliżąjąca się data 21 grudnia 2012 rok powoli wywołuje niepokój. Przebiegunowienie Ziemi oznacza zmianę biegunów ziemskich - może tego dokonać tylko gigantyczne pole magnetyczne, które oddziałując na ziemskie pole, zmieni je całkowicie. W związku z taką zmianą może dojść do licznych katastrof, które zniszczą nasza planetę.

2012: będzie czy nie będzie przebiegunowania Ziemi

Przebiegunowienie Ziemi oznacza nic innego jak zamianę biegunów. Do przebiegunowienia ma dojść 21 grudnia 2012 roku zgodnie z przepowiednią Oriona. Na Słońcu dojdzie do licznych wybuchów, które wytworzą gigantyczne pole magnetyczne, ponad dwadzieścia tysięcy razy większe niż ziemskie pole magnetyczne.

Wtedy dojdzie do przebiegunowienia na Ziemi, a wraz z nim pojawią się liczne katastrofy - ogromne fale tsunami, powodzie, trzęsienia ziemi, zlodowacenia na obszarach dotąd ciepłych. Orion, dla poparcia swojej tezy argumentuje, że do podobnych zjawisk doszło wtedy, gdy planety Wenus, Mars i Orion były w tym samym ustawieniu, co mają być 21 grudnia 2012 roku. Mitologia i Biblia opisują ten czas jako gigantyczny potop.

Przebiegunowanie 21 grudnia 2012 - Koniec Świata ?

Przebiegunowienie Ziemi nie oznacza jednak zagłady całej planety - wiadomo, że część ludzi ocaleje - bezpiecznie ma być wysoko w górach (Himalaje, gdzie jednak powietrze będzie bardzo rzadkie i ciężko będzie oddychać), a także w środkowych stanach USA, w części Kanady oraz na Górze Kościuszki w Australii. Niestety Europa wraz z Alpami zostanie całkowicie zalana.

Naukowcy są zdania, że nawet jeśli dojdzie do przebiegunowienia na Ziemi, to nie przyniesie ono żadnych zmian na naszej planecie. Niestety - na poparcie swojej tezy nie mają dowodów, nawet w postaci mitologicznych podań.

Przebiegunowanie pola magnetycznego ziemi YOUTUBE WIDEO

Kiedy bieguny zamieniły się miejscami?
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak przetrwać koniec świata? Jak przetrwać koniec świata?

Czy globalny kataklizm mogą przetrwac ludzie? Czy możliwe jest przetrwanie apokaliptycznej katastrofy? Co robić, jeżeli nadejdzie zagłada atomowa, a co, jeśli dojdzie do wielkiego ataku chemicznego?

22 lutego 2014 - czy nastąpi KONIEC ŚWIATA? 22 lutego 2014 - czy nastąpi KONIEC ŚWIATA?

Jak wszyscy wiemy, koniec świata to święto ruchome. W tym roku koniec świata wypada w sobotę 22 lutego 2014 roku. Warto do tego czasu pożegnać się z rodziną, spełnić marzenia i ostatni raz przejrzeć...

Koniec świata. Jak przedłużyć swoje życie w dniu końca świata?

Wierzysz, że koniec świata zbliża się szybkimi krokami? Tak? To już 21.12.2012. A przygotowałeś się do tego wydarzenia odpowiednio? ... Nie? Mówimy ci, co powinieneś zrobić, by przetrwać!

Aktualizacja: 18.04.2018 01:32
Autor: Ada
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]

Joanna Keszka prowadzi najseksowniejszy projekt skierowany do kobiet, czyli Barbarellę ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.