porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jaka będzie pogoda na KONIEC ŚWIATA 21.12.2012?
Jaka będzie pogoda na KONIEC ŚWIATA 21.12.2012? Jeśli z okazji końca świata planujesz imprezę, wycieczkę, budowę schronu ...
Końca świata nie będzie?

KONIEC ŚWIATA 21.12.2012. Nie będzie końca świata?

KONIEC ŚWIATA 21.12.2012. Nie będzie końca świata?

Czy na koniec świata, który ma nastąpić 21.12.2012 lepszy będzie schron, czy może łódź?

fot.: sxc.hu
Koniec świata ma nadejść 21 grudnia 2012 roku. Wtedy to rzekomo dojdzie do szeregu katastrof, które jeśli nie zniszczą całkowicie ludzkości, to znacznie ją zdziesiątkują. O dziwo rządy rożnych państw, a także NASA zaprzeczają, jakoby miało dojść do końca świata! Koniec świata - będzie czy nie?

Według wielu przewidywań koniec świata ma nadejść 21 grudnia 2012 roku. Tak głosi proroctwo Oriona, tak wynika z kalendarza Majów, który kończy się dokładnie 21 grudnia 2012 roku. Tak sądzą też niektórzy pseudonaukowcy - ich zdaniem w Ziemię ma uderzyć planeta Nibiru lub asteroida.

Koniec świata nadejdzie - tak sądzi część społeczeństwa. Pojawiają się zatem teorie spiskowe dotyczące rządu, który z pewnością wie o nadchodzącej zagładzie. Mało tego, że wie! Przygotowuje sobie bezpieczne lokum na czas zagłady! Jakie to lokum - tu zdania są podzielone. Niektórzy sądzą, że budowane są specjale schrony, inni, na wzór filmu 2012 uważają, że budowane są specjalne łodzie, które zapewnią przetrwanie.

Koniec świata 2012 - będzie czy nie?

21 grudnia zbliża się, a więc panika narasta. Aby uspokoić społeczeństwo NASA wydało specjalne oświadczenie, że końca świata nie będzie. W oświadczeniu naukowcy mówią, że kalendarz Majów, podobnie jak nasz kalendarz kończy się. Tyle, że nasz kończy się wraz z końcem grudnia każdego roku. Kalendarz Majów miał po prostu dłuższą "przydatność". Czy to uspokoiło ludzi? Chyba nie.

We Francji rząd w celu uniknięcia paniki i ewentualnych wypadków zamknął wejście na górę Pic de Bugarach. Podobno ma tam być bezpiecznie... Ale czy w przypadku końca świata, zagłady ludzkości i tak wielkich katastrof, o których mowa w przepowiedniach gdziekolwiek będzie bezpiecznie?

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak przetrwać koniec świata? Jak przetrwać koniec świata?

Czy globalny kataklizm mogą przetrwac ludzie? Czy możliwe jest przetrwanie apokaliptycznej katastrofy? Co robić, jeżeli nadejdzie zagłada atomowa, a co, jeśli dojdzie do wielkiego ataku chemicznego?

22 lutego 2014 - czy nastąpi KONIEC ŚWIATA? 22 lutego 2014 - czy nastąpi KONIEC ŚWIATA?

Jak wszyscy wiemy, koniec świata to święto ruchome. W tym roku koniec świata wypada w sobotę 22 lutego 2014 roku. Warto do tego czasu pożegnać się z rodziną, spełnić marzenia i ostatni raz przejrzeć...

Koniec świata. Jak przedłużyć swoje życie w dniu końca świata?

Wierzysz, że koniec świata zbliża się szybkimi krokami? Tak? To już 21.12.2012. A przygotowałeś się do tego wydarzenia odpowiednio? ... Nie? Mówimy ci, co powinieneś zrobić, by przetrwać!

Aktualizacja: 17.04.2018 16:14
Autor: Ada
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Preppers - kto to jest?
Preppers - kto to jest?

Preppers to człowiek przygotowany na każde zagrożenie. Ma wybudowany schron ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.