porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
W życiu czasem nawet kilkanaście sekund ma znaczenie

Koniec świata. Jak przedłużyć swoje życie w dniu końca świata?

Wierzysz, że koniec świata zbliża się szybkimi krokami? Tak? To już 21.12.2012. A przygotowałeś się do tego wydarzenia odpowiednio? ... Nie? Mówimy ci, co powinieneś zrobić, by przetrwać!

Skoro nie posiadasz schronu, nie wykupiłeś lotu na Marsa i nie wybudowałeś arki, pozostaje ci tylko zaopatrzenie się w sprzęt, który pozwoli choć trochę przedłużyć twoją egzystencję. Podpowiadamy, co kupić, aby przeżyć choć chwilę dłużej w dniu końca świata!

Lista rzeczy niezbędnych do przeżycia końca świata

  1. Gaśnica. Przedłuży twoje życie przynajmniej o kilkanaście sekund w chwili, gdy otoczą cię piekielne płomienie.

  2. Aparat tlenowy dla nurków. Zagwarantują ci niesamowitą wycieczkę po zatopionych falą tsunami miastach. Przynajmniej dopóki nie zabraknie ci tlenu...

  3. Balon. W jego gondoli będziesz mógł unosić się swobodnie ponad szalejącym oceanem i morzami ognia robiąc fotki Instagramem i wrzucając je na Facebooka. Gorzej, jeśli zerwie się porywisty wiatr i burza zwiastująca finał Armagedonu... Alternatywą dla balonu są wszelkie paralotnie, motolotnie lub prywatne odrzutowce, jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem jednego z nich.

  4. Deska surfingowa. Ślizg po fali tsunami będzie twoim ostatnim, ale jakże efektownym wjazdem na plażę.

  5. Gogle. Ochrona oczu przed słońcem i słoną wodą to podstawa. W końcu warto zobaczyć ostatnie chwile tej planety.

Jeśli mieszkasz w górach, masz jeszcze szansę wdrapać się wystarczająco wysoko, aby podziwiać zagładę. Takich emocji nie dostarczy żaden film science fiction. I jeszcze jedna dobra informacja. Jeśli koniec świata jednak ominie Ziemię szerokim łukiem, wszystkie te przedmioty możesz wykorzystać i tak - lub zachować na kolejną apokalipsę! 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak przetrwać koniec świata? Jak przetrwać koniec świata?

Czy globalny kataklizm mogą przetrwac ludzie? Czy możliwe jest przetrwanie apokaliptycznej katastrofy? Co robić, jeżeli nadejdzie zagłada atomowa, a co, jeśli dojdzie do wielkiego ataku chemicznego?

22 lutego 2014 - czy nastąpi KONIEC ŚWIATA? 22 lutego 2014 - czy nastąpi KONIEC ŚWIATA?

Jak wszyscy wiemy, koniec świata to święto ruchome. W tym roku koniec świata wypada w sobotę 22 lutego 2014 roku. Warto do tego czasu pożegnać się z rodziną, spełnić marzenia i ostatni raz przejrzeć...

Jak będzie wyglądać KONIEC ŚWIATA 2012? Ziemia ma zginąć? Jak będzie wyglądać KONIEC ŚWIATA 2012? Ziemia ma zginąć?

Koniec świata może wyglądać różnie, w zależności od teorii zagłady jaką przyjmiemy. Jedno jest pewne - ludzkość czeka zagłada! Czego możemy się spodziewać 21.12.2012 roku?

Aktualizacja: 17.04.2018 13:41
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Kasperski - kim jest? Partner Mariety Żukowskiej [KARIERA, RODZINA]

Wojciech Kasperski to reżyser, scenarzysta oraz producent filmów dokumentalnych i ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.