porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Stalinowski prokurator pochowany z honorami - co na to minister Siemoniak? Pogrzeb Wacława Krzyżanowskiego, stalinowskiego prokuratora odbył się z honorami wojskowymi. ...
Jakiej płci jest dziecko Małgorzaty Kożuchowskiej?

Kożuchowska urodziła! Syn czy córka, co wiadomo o dziecku Małgorzaty Kożuchowskiej?

Kożuchowska urodziła! Syn czy córka, co wiadomo o dziecku Małgorzaty Kożuchowskiej?
Małgorzata Kożuchowska urodziła dziś swoje pierwsze dziecko. Zdjęcie dłoni chłopczyka zamieściła na swoim Facebooku. fot.: Facebook / MalgorzataKozuchowska
Małgorzata Kożuchowska została mamą. Kilka minut po godzinie 14:00 zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie małej rączki nowonarodzonego chłopca. Gratulujemy i witamy na świecie!

Informacja o tym, że Małgorzata Kożuchowska spodziewa się dziecka pojawiła się już w marcu. Do dziś aktorka nie potwierdziła tych doniesień.

jednak 14 października 2014 roku, chwilę po godz. 14:00 Kożuchowska zamieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcie dłoni i zaciśniętych na niech palców nowonarodzonego dziecka. Zdjęcie podpisała: „No to ja już :) O jednego przystojniaka do kochania na świecie więcej! Jestem szczęśliwa!!!”

Aktorka urodziła chłopca. To pierwsze dziecko jej i Bartłomieja Wróblewskiego. Para jest małżeństwem od 2008 r. Aktorka długo starała się o dziecko, w ciążę zaszła dopiero w wieku 43 lat. Kożuchowska jest osobą wierzącą i nie korzystała z metody sztucznego zapłodnienia.

>>>Kożuchowska w ciąży. Kiedy urodzi? [KLIKNIJ!]<<<

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 14.10.2014 17:53
Autor: Ewa Kamińska
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Malitowski kończy karierę. Dlaczego?
Michał Malitowski kończy karierę. Dlaczego?

Ta wiadomość spadła jak grom z jasnego nieba! Michał Malitowski ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.