porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Pakiet onkologiczny i kolejkowy - co to jest?
Pakiet onkologiczny i kolejkowy - co to jest? Co to jest pakiet onkologiczny i kolejkowy? Od 1 stycznia ...
KRAKÓW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty w Krakowie?

KRAKÓW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty w Krakowie?

KRAKÓW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty w Krakowie?

23 Finał WOŚP w Krakowie odbędzie się tradycyjnie na Rynku.

fot.: thinkstockphotos.com
23. Finał WOŚP już w niedzielę 11.01. Z tej okazji organizatorzy przygotowali wiele atrakcji w różnych miastach Polski. Co czeka na mieszkańców Krakowa? Jakie imprezy przygotowano dla mieszkańców stolicy Małopolski?

Najwięcej będzie się działo na Rynku Głównym w Krakowie. O 11.00 startuje gra miejska "Nawrzucaj Adasiowi". 

Wszyscy chętni będą mieli możliwość nauczyć się zasad pierwszej pomocy, przebadać sie pod kątem cukrzycy albo stać się honorowym dawcą krwi. Na mniej zainteresowanych tematyką medyczną też czekają atrakcje. O 16.30 rozpocznie się koncert, który potrwa do ok.21.00. Wystapią - jako pierwsi - Novva, Warstadt, potem Alergen, Closterkeller, Leniwiec, a o 20.30 na scenie zobaczymy zespół Piersi.

Na imprezie w Bonarska City Center zagrają: Mioush, Magdalena Steczkowska i Future Folk. 

11.01.2015 na Bulwarach Wiślanych odbędzie się także III Bieg Wielkich Serc, a przed centrum handlowym M1 Motoorkiestra.

Spacerujący głównymi ulicami Krakowa w dniu wielkiego Finału WOŚP mogą spotkać sławnych Wolontariuszy, m.inn.: Annę Dymną, Krzysztofa Piaseckiego, Marcina Dańca, Dorotę Segdę i Łukasza Gibałę.

W tym roku po raz pierwszy darczyńcy WOŚP będą mogli wesprzeć akcję nie tylko wrzucenie pieniądzy do puszek, ale także za pomocą czytników kart płatniczych. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ? WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się od kilkunastu lat tradycyjnie w drugi weekend stycznia. Niestety, w przeprowadzeniu tegorocznych imprez pod znakiem WOŚP skutecznie przeszkadza...

WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu? WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku angażuje tysiące osób, aby pomóc najbardziej potrzebującym. Jedną z imprez organizowanych przez ekipę Jura Owsiaka jest bieg "Policz się z cukrzycą". Gdzie...

WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra? WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra?

23 finał WOŚP to jak zwykle mnóstwo atrakcji. W akcję zaangażowani są ludzie w całej Polsce, ale i nie tylko! Działalność WOŚP wspiera kilkanaście krajów na świecie! Gdzie odbywają się zbiórki?

Aktualizacja: 09.01.2015 13:18
Autor: zuz
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?

Krzysztofa Tyńca zapewne pamiętają wielbiciele show „Taniec z gwiazdami” (2007 ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.