porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Księżna Kate rodzi. Rak czy Lew - jaki znak Zodiaku będzie miało Royal Baby?
Księżna Kate rodzi. Rak czy Lew - jaki znak Zodiaku będzie miało Royal Baby? Jaki znak Zodiaku będzie miało dziecko Kate i Williama? Jeśli ...
Ile kosztuje poród księżnej Kate?

Księżna Kate rodzi. Ile kosztuje królewski poród? 6265 funtów za DOBĘ - DUŻO?

Księżna Kate rodzi. Ile kosztuje królewski poród? 6265 funtów za DOBĘ - DUŻO?

Kate Middleton.

fot.: Facebook
Ksieżna Kate rodzi w klinice  św. Marii w Londynie. Pojawiła się w szpitalu ok. godziny 5 rano czasu lokalnego. Luksusowy szpital od dawna jest przygotowany na przybycie księżnej i narodziny Royal baby. Ile będzie kosztował królewski poród?

Księżna Cambridge, Kate w dniu 22 lipca została przyjęta na oddział położniczy szpitala św. Marii w Londynie. Stało się to ok. godziny 5 rano czasu lokalnego. Książę William towarzyszy żonie, razem z nią przyjechał limuzyną z Pałacu Kensington.

>>> Księżna Kate rodzi. Rak czy Lew - jaki znak Zodiaku będzie miało Royal Baby?

Księżna Kate rodzić ma  w prywatnym skrzydle szpitala St. Mary, które nosi nazwę Lindo. W tym skrzydle urodził się także mąż księżnej - książę William i jego brat, książę Harry.

W szpitalu św. Marii w Londynie pierwsza doba standardowego pobytu w pokoju z salonem kosztuje 6 265 funtów, a każda następna - kolejne tysiąc funtów.

Cena za dwudniowy pobyt z licznymi konsultacjami lekarskimi może wynieść nawet 14,5 tys. funtów, czyli ponad 70 tys. złotych.

Każdy pokój w skrzydle Lindo wyposażony jest w telewizor, radio, sejf, telefon i lodówkę. Pokój księżnej Kate ma dodatkowo Wi-Fi. 

Książę William idzie w ślady swojego ojca, księcia Karola i zamierza towarzyszyć księżnej Kate podczas porodu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 18.04.2018 06:26
Autor: asmialek - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?

Agata Trzebuchowska to młoda polska aktorka, któregoś dnia wypatrzona przez ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.