porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Dziecko księcia Williama i księżnej Kate ma już swoje hasło na Wikipedii! Książę William i księżna Kate lada chwila zostaną rodzicami, ale ...
Rak czy Lew - czy Royal Baby będzie miało znak Zodiaku jak książę William?

Księżna Kate rodzi. Rak czy Lew - jaki znak Zodiaku będzie miało Royal Baby?

Księżna Kate rodzi. Rak czy Lew - jaki znak Zodiaku będzie miało Royal Baby?
Czy grudzień będzie dla Ciebie pomyślny? fot.: sxc.hu
Jaki znak Zodiaku będzie miało dziecko Kate i Williama? Jeśli urodzi się 22 lipca może być albo Rakiem albo Lwem! Od czego zależy znak Zodiaku dziecka Kate i Williama?

Jak podaje The Independent,  londyńscy bookmacherzy przyjmują nowe zakłady - Brytyjczycy zakładają się dziś już nie tylko o płeć czy imię Royal Baby, ale także znak Zodiaku dziecka! Dlaczego takie zakłady są możliwe?

Jeśli Royal Baby przyszłoby na świat zgodnie z oczekiwaniami mediów - 13 lipca - byłoby zodiakalnym Rakiem. Taki sam znak Zodiaku miałoby dziecko, gdyby przyszło na świat w wyznaczonym przez lekarzy terminie, czyli 19 lipca. Ale jeśli Royal Baby urodzi się 22 lipca, ma szansę być albo zodiakalnym Rakiem, albo Lwem. 

>>> HOROSKOP - ZNAKI ZODIAKU. Jakie cechy charekterystyczne ma RAK? [KLIKNIJ]


>>> HOROSKOP - ZNAKI ZODIAKU. Jakie cechy charakterystyczne ma LEW? [KLIKNIJ]


Jeśli królewskie dziecko przyjdzie na świat 22 lipca 2013 do godziny 19:50 (UCT), to będzie zodiakalnym Rakiem. Jego ojciec, książę William, a także jego nieżyjąca babcia, księżna Diana, to zodiakalne Raki. Jeśli natomiast Royal Baby urodzi się po godz. 19.50, będzie zodiakalnym Lwem. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 18.04.2018 17:15
Autor: asmialek - tekst użytkownika portalu Mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jolanta Pieńkowska, żona Leszka Czarneckiego - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jolanta Pieńkowska od lat prowadzi najpopularniejsze programy i wydania serwisów ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.