porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Tunel pod Wisłostradą - kto sprawił, że doszło do tej budowlanej katastrofy? Katastrofa budowlana przy budowie drugiej stacji metra - Powiśle, doprowadziła ...
Jak sprawdzić, czy jesteś milionerem?

KUMULACJA LOTTO - jak sprawdzić wyniki dużego lotka? Jak dowiedzieć się, czy wygrałaś/eś w Lotto?

Organizowana przez Totalizator Sportowy loteria LOTTO cieszy się szczególną popularnością, gdy przez długi czas żaden gracz nie wygra głównej nagrody pieniężnej i następuje kumulacja. Jak sprawdzić wyniki LOTTO, które kiedyś nazywało się DUŻY LOTEK? Aktualne wyniki LOTTO są dostępne w internecie.

Losowania LOTTO odbywają się NA ŻYWO trzy razy w tygodniu - we wtorek, czwartek i w sobotę o godz. 22.15. W latach 1973-1996 losowania były transmitowane w TVP 1 i TVP 2. Następnie przeniesiono LOTTO do telewizji Polsat, gdzie gościła do końca 2009 roku.

GDZIE aktualne WYNIKI LOTTO?

W styczniu 2010 roku Studio Lotto powróciło do TVP i emitowane jest w TVP Info trzy razy w tygodniu, w dni losowania Lotto i Mini Lotto.  Pozostałe losowania są obecnie transmitowane wyłącznie przez internet.

Losowania LOTTO i innych loterii Totalizatora Sportowego: Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Joker, Kaskada są dostępne ONLINE na stronie internetowej www.lotto.pl.

REKORDY kumulacji LOTTO

Największa kumulacja w Lotto miała miejsce 27 września 2011 roku, kiedy pula na wygrane pierwszego stopnia przekroczyła 56 milionów złotych. Wówczas padły dwie wygrane, które wyniosły 28 083 296,60 zł.

Najwyższa pojedyncza wygrana w Lotto padła 9 lutego 2012 roku, kiedy mieszkaniec Gdyni wygrał 33 787 496,10 zł. Metodą na chybił trafił wybrał właściwą szóstkę liczb w gdyńskiej kolekturze LOTTO przy ul. Unruga 5.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Wygrana w Lotto. Czy nagrodę można odebrać po terminie?

Większość zwycięzców odbiera wygraną w Lotto od razu. Ale zdarza się, że ktoś się spóźni. Ile jest czasu na odebranie nagrody w Lotto? Co zrobić, jeżeli przegapi się termin odebrania nagrody w Lotto?

Kumulacja Lotto 24.07.2014. Jaka szansa na 25 milionów? Kumulacja Lotto 24.07.2014. Jaka szansa na 25 milionów?

Szóstka w lotto wciąż nie została trafiona. W czwartek, 24 lipca 2014 roku kolejna kumulacja, tym razem do wygrania będzie 25 milionów. Jakie masz szanse na wygraną?

Losowanie Lotto w TV: o której losowanie Lotto w TVP? Jak wygrać 20 mln? Losowanie Lotto w TV: o której losowanie Lotto w TVP? Jak wygrać 20 mln?

Gdy do wygrania w Lotto jest duża kwota, wszystkich grających interesują wyniki Lotto. Gdzie można obejrzeć losowania Lotto w telewizji? Mówimy, gdzie i o której można zobaczyć losowanie Lotto.

Aktualizacja: 17.04.2013 11:55
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.