porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Tunel pod Wisłostradą - kto sprawił, że doszło do tej budowlanej katastrofy? Katastrofa budowlana przy budowie drugiej stacji metra - Powiśle, doprowadziła ...
Jak sprawdzić, czy jesteś milionerem?

KUMULACJA LOTTO - jak sprawdzić wyniki dużego lotka? Jak dowiedzieć się, czy wygrałaś/eś w Lotto?

Organizowana przez Totalizator Sportowy loteria LOTTO cieszy się szczególną popularnością, gdy przez długi czas żaden gracz nie wygra głównej nagrody pieniężnej i następuje kumulacja. Jak sprawdzić wyniki LOTTO, które kiedyś nazywało się DUŻY LOTEK? Aktualne wyniki LOTTO są dostępne w internecie.

Losowania LOTTO odbywają się NA ŻYWO trzy razy w tygodniu - we wtorek, czwartek i w sobotę o godz. 22.15. W latach 1973-1996 losowania były transmitowane w TVP 1 i TVP 2. Następnie przeniesiono LOTTO do telewizji Polsat, gdzie gościła do końca 2009 roku.

GDZIE aktualne WYNIKI LOTTO?

W styczniu 2010 roku Studio Lotto powróciło do TVP i emitowane jest w TVP Info trzy razy w tygodniu, w dni losowania Lotto i Mini Lotto.  Pozostałe losowania są obecnie transmitowane wyłącznie przez internet.

Losowania LOTTO i innych loterii Totalizatora Sportowego: Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Joker, Kaskada są dostępne ONLINE na stronie internetowej www.lotto.pl.

REKORDY kumulacji LOTTO

Największa kumulacja w Lotto miała miejsce 27 września 2011 roku, kiedy pula na wygrane pierwszego stopnia przekroczyła 56 milionów złotych. Wówczas padły dwie wygrane, które wyniosły 28 083 296,60 zł.

Najwyższa pojedyncza wygrana w Lotto padła 9 lutego 2012 roku, kiedy mieszkaniec Gdyni wygrał 33 787 496,10 zł. Metodą na chybił trafił wybrał właściwą szóstkę liczb w gdyńskiej kolekturze LOTTO przy ul. Unruga 5.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Wygrana w Lotto. Czy nagrodę można odebrać po terminie?

Większość zwycięzców odbiera wygraną w Lotto od razu. Ale zdarza się, że ktoś się spóźni. Ile jest czasu na odebranie nagrody w Lotto? Co zrobić, jeżeli przegapi się termin odebrania nagrody w Lotto?

O której i na jakim programie jest losowanie Lotto?

Lotto to najpopularniejsza gra liczbowa w Polsce. Wypełnianie kuponów i blankietów gier Lotto stało się niemal tradycją. Nie ma się jednak co dziwić, losowania gier Totalizatora Sportowego odbywają...

Kumulacja Lotto 24.07.2014. Jaka szansa na 25 milionów? Kumulacja Lotto 24.07.2014. Jaka szansa na 25 milionów?

Szóstka w lotto wciąż nie została trafiona. W czwartek, 24 lipca 2014 roku kolejna kumulacja, tym razem do wygrania będzie 25 milionów. Jakie masz szanse na wygraną?

Aktualizacja: 17.04.2013 11:55
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]
Aleksander Doba - kim jest? [OSIĄGNIĘCIA, RODZINA]

Podróżnik, kajakarz, zdobywca wielu nagród, ale przede wszystkim człowiek z ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.