porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Proces Katarzyny W., 10. rozprawa: Bartek Waśniewski podważy linię obrony żony? PROCES KATARZYNY W. Dziś kolejna rozprawa kobiety oskarżonej o zabójstwo ...
CO TO JEST LOTERIADA. Jakie są nagrody i jak w to grać?

Loteriada 2013 - CO TO JEST. Jak grać, jakie są nagrody

Loteriada 2013 - CO TO JEST. Jak grać, jakie są nagrody
fot.: LOTTO
1 lipca 2013 ruszyła tegoroczna Loteriada. Co to jest Loteriada i jakie są zasady tej gry? Co można wygrać? Jak się gra w Loteriadzie? Loteriada to gra, w której możemy wygrać nagrody rzeczowe, a nie pieniądze.

DO KIEDY trwa Loteriada?

- Loteria trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r.

KTO MOŻE grać w Loteriadę?

- Każdy kto ukończył 18 lat.

Loteriada: JAK GRAĆ

1. Należy iść do punktu Lotto i zakupić kupon do jednej z gier Lotto za minimum 5 zł. (Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Keno, Joker lub Multi Multi, Multi Multi Plus oraz Zdrapka i Kaskada)

2. Przy zakupie jednego z kuponów za 5 zł. - otrzymamy 10-cyfrowy kod - to nasz numer do Loteriady. (Jeśli kupimy 2 kupony za 5 zł. - to dostaniemy 2 kody do Loteriady itd.)

3. Nasz 10-cyfrowy kod musimy KONIECZNIE zgłosić do losowania rejestrując go na stronie internetowej Loteriady lub wysyłając SMS (numer na stronie Loteriady i na kuponie z kodem)

4. Później już tylko czekamy na wygraną - trzeba ZACHOWAĆ KUPON z kodem, ponieważ będzie dowodem przy odbiorze nagrody.

CO MOŻNA WYGRAĆ w Loteriadzie 2013?

Codziennie losowanych jest 5 nagród. Wszystkich nagród jest 346. W całej puli jest 9 samochodów, 27 skuterów, iPody, iPady mini, MacBooki Air oraz iPhony. Jeśli wygramy nagrodę - nie można jej wymienić na pieniądze.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 30.07.2013 16:00
Autor: rem
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Rodzina Anny Grodzkiej. Kim są członkowie jej rodziny?

Kim jest najbliższa rodzina Anny Grodzkiej? Była żona Grażyna, syn ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.