porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Proces Katarzyny W., 10. rozprawa: Bartek Waśniewski podważy linię obrony żony? PROCES KATARZYNY W. Dziś kolejna rozprawa kobiety oskarżonej o zabójstwo ...
CO TO JEST LOTERIADA. Jakie są nagrody i jak w to grać?

Loteriada 2013 - CO TO JEST. Jak grać, jakie są nagrody

Loteriada 2013 - CO TO JEST. Jak grać, jakie są nagrody
fot.: LOTTO
1 lipca 2013 ruszyła tegoroczna Loteriada. Co to jest Loteriada i jakie są zasady tej gry? Co można wygrać? Jak się gra w Loteriadzie? Loteriada to gra, w której możemy wygrać nagrody rzeczowe, a nie pieniądze.

DO KIEDY trwa Loteriada?

- Loteria trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r.

KTO MOŻE grać w Loteriadę?

- Każdy kto ukończył 18 lat.

Loteriada: JAK GRAĆ

1. Należy iść do punktu Lotto i zakupić kupon do jednej z gier Lotto za minimum 5 zł. (Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Keno, Joker lub Multi Multi, Multi Multi Plus oraz Zdrapka i Kaskada)

2. Przy zakupie jednego z kuponów za 5 zł. - otrzymamy 10-cyfrowy kod - to nasz numer do Loteriady. (Jeśli kupimy 2 kupony za 5 zł. - to dostaniemy 2 kody do Loteriady itd.)

3. Nasz 10-cyfrowy kod musimy KONIECZNIE zgłosić do losowania rejestrując go na stronie internetowej Loteriady lub wysyłając SMS (numer na stronie Loteriady i na kuponie z kodem)

4. Później już tylko czekamy na wygraną - trzeba ZACHOWAĆ KUPON z kodem, ponieważ będzie dowodem przy odbiorze nagrody.

CO MOŻNA WYGRAĆ w Loteriadzie 2013?

Codziennie losowanych jest 5 nagród. Wszystkich nagród jest 346. W całej puli jest 9 samochodów, 27 skuterów, iPody, iPady mini, MacBooki Air oraz iPhony. Jeśli wygramy nagrodę - nie można jej wymienić na pieniądze.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 30.07.2013 16:00
Autor: rem
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.