porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ile pieniędzy rocznie posłowie mogą wydać na hotele? Oto jeden z najbardziej ukrytych przywilejów parlamentarzystów. Okazuje się, że ...
Czym jest chemiczna kastracja? Czy Trynkiewicz może być zmuszony do chemicznej kastracji? Kogo można chemicznie wykastrować?

Mariusz Trynkiewicz odmówił chemicznej kastracji. Na czym polega chemiczna kastracja?

Mariusz Trynkiewicz odmówił chemicznej kastracji. Na czym polega chemiczna kastracja?
fot.: news.asiantown.net
W Polsce istnieje możliwość stosowania przymusowego leczenia chemiczną kastracją dla pedofili oraz sprawców gwałtów kazirodczych. Mówimy, na czym polega chemiczna kastracja.

Chemiczna kastracja to farmakologiczne leczenie pedofili mające na celu obniżenie potencji. Leczenie to polega na regularnym podawaniu środków (hormonów żeńskich), które mają za zadanie obniżanie popędu seksualnego. Pedofilom podawane są zastrzyki (raz na 3 miesiące) oraz tabletki. 

Jednorazowa dawka środka obniżającego potencję to koszt rzędu kilkuset złotych. Kurację farmakologiczną prowadzi się do momentu, aż lekarze zdecydują, czy pedofil może już normalnie funkcjonować w społeczeństwie bez niebezpieczeństwa powrotu do starych zachowań.

Niestety kastracja chemiczna nie działa na wszystkich pedofilów. Niektórzy po zastosowaniu terapii moga szukać jeszcze silniejszych bodźców, aby na siłę pobudzić się seksualnie.


MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 14.01.2014 12:10
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Celia Jaunat, dziewczyna Krychowiaka – kim jest?
Celia Jaunat, dziewczyna Krychowiaka – kim jest?

Celia Jaunat, dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, pojawiła się na meczu Hiszpanii ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.