porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
STOCZNIA GDAŃSKA: Czy będzie strajk? Dlaczego?
STOCZNIA GDAŃSKA: Czy będzie strajk? Dlaczego? Stocznia Gdańska nie płaci pracownikom na czas. Od maja 2013 ...
Co to jest Plikostrada? Czy warto płacić za Plikostradę? Na czympolega Plikostrada? Czy Plikostrada działa tak samo, jak Pobieraczek?

Plikostrada - co to jest, ile kosztuje, PŁACIĆ czy NIE?

Plikostrada - co to jest, ile kosztuje, PŁACIĆ czy NIE?
fot.: www.genity.pl
Uwaga na stronę Plikostrada.pl, która jest nastepcą owianego złą sławą pobieraczka.pl. Na forach interentowych dziesiątki ludzi wymieniają się swoimi doświadczeniami z Plikostradą. Mówimy co to jest Plikostrada, ile kosztuje oraz, czy warto za nią płacić.

Plikostrada jest najprawdopodobniej następcą słynnego pobieraczka.pl. Zasady korzystania ze strony są podobne, jak w przypadku pierwowzoru. Klienci zachęcani są do bezpłatnej rejestracji, dzięki której będą mogli ściągać za darmo pliki przez 14 dni. Po tym okresie, każdy kto nie odstąpi od umowy automatycznie przejdzie na usługę płatną. Jej koszt to 96 zł. Podobnie, jak w przypadku pobieraczka.pl, reklamy obiecują możliwość nieograniczonego pobierania plików po wykupieniu usługi. Jak się jednak okazuje, wybór tych plików zależy od aktywności samych użytkowników, a nie od oferty przygotowanej przez serwis

Należy pamiętać, że klient ma prawo do odsąpienia od umowy zawartej przez internet w ciągu 10 dni. W przypadku serwicu plikostrada.pl, gdy nie dostaniemy pisemnego potwierdzenia zawarcia umowy, czas na wypowiedzenie umowy zostaje wydłużony do 3 miesięcy.

Niestety internauci informują, że na pisma wysyłane do siedziby Smart Tech Connect Ltd (właściciel plikostrady.pl) znajdującej się w Dubaju, nikt nie odpowiada. W zamian użytkownicy serwisu regularnie otrzymują wezwania do zapłaty, groźby sprawą w sądzie i komornikiem. Choć siedziba firmy znajduje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w regulaminie wskazano, że właściwy jest sąd ze względu na siedzibę pozwanego, firmę można pozwać w Polsce. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 26.09.2013 21:08
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Nie żyje Agnieszka Kotlarska. Kim była?

Agnieszka Kotlarska to polska aktorka, znana przede wszystkim z filmu ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.