porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
ZAROBKI POLICJANTÓW. Ile zarabiają szefowie policji? Szefowie polskiej policji całkiem nieźle zarabiają. W sumie za 2012 ...
Czy w Łodzi stanie pomnik Kaczyńskiego? Jak będzie wyglądał pomnik Kaczyńskiego? Kiedy stanie pomnik Kaczyńskiego?

Pomnik Kaczyńskiego w Łodzi - jak będzie wyglądał?

Pomnik Kaczyńskiego w Łodzi - jak będzie wyglądał?
fot.: Facebook
Łódzcy samorządowcy podjęli decyzję o budowie pomnika Lecha Kaczyńskiego. Monument miałby stanąć jeszcze w tym roku. Pieniądze na jego stworzenie pobrane zostaną z dobrowolnych składek mieszkańców Łodzi. Mówimy o pomniku Lecha Kaczyńskiego w Łodzi.

W nocy ze środy na czwartek łódzcy radni podjęli decyzję o budowie pomnika byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Powstać ma również skwer jego imienia.

Pomysł postawienia pomnika wyszedł od lidera klubu Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi, Piotra Adamczyka. Pomysł poparli radni PiS oraz Łódź 2020. Przeciw byli radni PO. Członkowie klubu SLD nie wzięli udziału w podejmowaniu decyzji dotyczącej pomnika oraz skweru.

Pomnik Lecha Kaczyńkiego stanąć ma w centrum Łodzi. Niedaleko budynku, w którym znajdują się urząd wojewódzki oraz magistrat. Pieniądze na pomnik pochodzić będą nie z funduszy miejskich lecz z dobrowolnych darowizn od mieszkańców Łodzi, którzy wspierają tę inicjatywę. 

Nie ma jeszcze szczegółowych informacji dotyczących wyglądu pomnika oraz osób, które podejmą się jego wykonania.

 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 18.04.2018 13:26
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Tomczak, biznesmen od afery Durczoka - kim jest?

Zbigniew Tomczak to biznesmen, o którym stało się głośno w ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.