porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jak przejść na niższy pakiet NC+? Jak obniżyć opłaty w ramach NC+? Jak można przejść na niższy pakiet w telewizji NC+? Trzeba ...
Jak będą wyglądały uroczystości 3 maja 2013? Program uroczystości państwowych 3 maja 2013.

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Jaki jest plan uroczystości państwowych?

3 maja obchodzimy święto uchwalenia Konstytucji. Z tej okazji w Warszawie odbędą się oficjalne uroczystości z udziałem Prezydenta RP i przedstawicieli państwowych. Jaki jest program uroczystości z okazji 3 maja?

Program uroczystości państwowych związanych z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 maja:

  • 9.30 - Msza Święta za Ojczyznę w Archikatedrze Świętego Jana Chrzciciela w Warszawie, odprawiana przez kardynała Kazimierza Nycza.

  • 11.00 - uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych przez Prezydenta RP w Zamku Królewskim.

  • 11.30 - koncert Orkiestry Wojskowej na Placu Zamkowym.

  • 12.40 - przemarsz Prezydenta RP, Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego i Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego im. gen. Józefa Wybickiego z Placu Zamkowego do Pałacu Prezydenckiego.

  • 14.30 - koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego na ul. gen. Michała Tokarzewskiego - Karaszewicza.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 13:04
Autor: m
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Zenon Martyniuk z zespołu Akcent. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Zenon Martyniuk na scenie obecny jest o 1989 roku. Lider ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.