porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kontrowersje wokół papieża Franciszka. Czy kardynał Bergoglio był donosicielem? Kardynał Jorge Mario Bergoglio, czyli papież Franciszek I stawiany jest ...
Seks ustawki w Termach Maltańskich. Jaka kara grozi za seks w miejscu publicznym?

Seksafera w parku wodnym. Co dzieje się w Termach Maltańskich?

W Poznaniu wybuchła prawdziwa seks afera z Termami Maltańskimi w tle! Termy Maltańskie to jeden z największych parków wodnych w naszym kraju. To miejsce, gdzie chętnie pływają, wypoczywają i bawią się całe rodziny. Jednak nie wszyscy, którzy przychodzą do Term Maltańskich korzystają z nich zgodnie z zasadami.  

Termy Maltańskie to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Poznania i okolic, w którym mogą się zrelaksować, spędzić rozrywkowy czas z całą rodziną oraz wypocząć po trudach codziennego dnia. Do dyspozycji osób odwiedzających Termy Maltańskie są baseny sportowe, aqua park oraz świat saun. Właśnie to miejsce upatrzyli sobie homoseksualiści na intymne spotkania. Poznaj szczegóły seks afery w Termach Maltańskich w Poznaniu.

Seks w parku wodnym 

Na spotkania intymne, zwieńczone często seksem, w parku wodnym Termy Maltańskie umawiają się geje z całego kraju... i nie tylko. W sieci natrafiono na liczne rozmowy i ogłoszenia dotyczące spotkań homoseksualistów w tym poznańskim parku wodnym. Z ich korespondencji wyczytać można, że geje - amatorzy spółkowania w miejscach publicznych - do Term Maltańskich najchętniej wybierają się w poniedziałki i niedziele. Często ich znakiem rozpoznawczym jest bransoletka na prawej ręce, która ma im ułatwić poznanie "chętnej" osoby.

Geje w Termach Maltańskich, spotykający się by uprawiać seks, na razie czują się bezkarni. Narażanie osób przebywających na terenie parku wodnego na mimowolne oglądanie niestosownych zachowań tego typu jest jednak karalne. Za seks w miejscu publicznym grozi jednak kara 500 zł. Policja sprawdza, czy otrzymała jakiekolwiek zgłoszenia w tej sprawie. Tymczasem Zarząd Term Maltańskich twierdzi, że seks afera w parku wodnym nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. 

Miejmy nadzieje, że teza zarządców poznańskiego parku wodnego się potwierdzi i nikt, kto uda się tam na relaks z dziećmi czy znajomymi nie będzie musiał oglądać mężczyzn w niedwuznacznych sytuacjach. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 04.05.2013 12:12
Autor: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: życie i śmierć. Dlaczego bolszewicy zgładzili polskiego artystę?

Miał nacjonalistyczne ciągoty. Nie wstydził się czytać publicznie antysemickiego, faszyzującego ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.