porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Plany rządu na rok 2014. Co zapowiedział Tusk?
Plany rządu na rok 2014. Co zapowiedział Tusk? Darmowy podręcznik dla każdego pierwszoklasisty, Fundusz Mieszkań Na Wynajem BGK, ...
Thomas Morgestern spadł ze skoczni

Upadek Morgensterna - co się stało?

Upadek Morgensterna - co się stało?

Upadek Morgensterna na Batt Mitterndorf to juz drugi wypadek skoczka w tym sezonie.

fot.: Facebook
Thomas Morgenstern po raz kolejny spadł ze skoczni. Co stało się Morgensternowi na treningu? Mówimy, jak wyglądał wypadek austriackiego skoczka Thomasa Morgensterna i w jakim stanie znajduje się teraz sportowiec. Zobacz, jak wyglądał upadek Thomasa Morgensterna.

Co wydarzyło się na treningu Morgensterna?

W piątek 10 stycznia Thomas Morgenstern i inni skoczkowie trenowali na skoczni mamuciej Batt Mitterndorf. Pierwsza sesja skoków była dla Morgesterna wyjątkowo szczęśliwa. Po skoku na 196,5 m Austriak był pierwszy, wyprzedzając resztę zawodników. Niestety, podczas drugiej serii treningowej zdarzył się nieszczęśliwy wypadek Morgensterna. 

Zobacz, jak wyglądał upadek Thomasa Morgensterna -> KLIKNIJ

Thomas Morgenstern ok. 100 metra spadł ze skoczni. Najpierw ruch powietrza wykrzywił jego lewą nartę, obrócił skoczka, który stracił kontrolę nad lotem i upadł. Uderzył o śnieg z dużą siła i zaczął zssuwać się ze stoku, a następnie stracił przytomność. Służby medyczne zareagowały momentalnie i pojawiły się przy Austriaku, z którym przez chwilę nie było kontaktu. Nie podano inforrmacji o zdrowiu sportowca, a on sam podobno nie pamiętam upadku. To już drug wypadek Morgensterna w tym sezonie. Pierwszy zdarzył się w Titisee-Neustadt, jednak jego skutki nie były poważne.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 10.01.2014 15:00
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]

Otar Saralidze to śpiewający i tańczący 25-letni aktor, pochodzący z ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.