porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Pogrzeb Józefa Oleksego - Kiedy, Gdzie?
Pogrzeb Józefa Oleksego - Kiedy, Gdzie? Józef Oleksy po długiej walce z chorobą zmarł 9 stycznia ...
Dlaczego warto "Policzyć się z cukrzycą"? Gdzie i kiedy wystartuje bieg pod patronatem WOŚP?

WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu?

WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu?

Dlaczego warto "Policzyć się z cukrzycą"? Gdzie i kiedy wystartuje bieg pod patronatem WOŚP?

fot.: Facebook/ WOŚP
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku angażuje tysiące osób, aby pomóc najbardziej potrzebującym. Jedną z imprez organizowanych przez ekipę Jura Owsiaka jest bieg "Policz się z cukrzycą". Gdzie i kiedy wystartuje? Jakie utrudnienia w ruchu będą z nim związane?

To już 9. edycja biegu „Policz Się z Cukrzycą”. Tradycyjnie odbędzie się on w czasie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a więc w niedzielę, 11 stycznia. Uczestnicy biegu, 5 tysięcy chętnych, zmierzą się z 5 kilometrową trasą, wiodącą ulicami Warszawy, a cały dochód z imprezy (wpisowe minimum 20 złotych) przekazany zostanie na zakup sprzętu pomocnego w walce z cukrzycą. Bieg "Policz się z Cukrzyca stratuje o godzinie 13:00. 

>>> 23. Finał WOŚP w Warszawie – jaki program? ATRAKCJE, KONCERTY [KLIKNIJ]

Policz się z cukrzycą: jakie utrudnienia w ruchu?

Bieg "Policz się z cuukrzycą" stratuje na placu Defilad. Zawodnicy będa mieli do pokonania trasę wiodąca nastepującymi ulicami: Złota – Jasna – Świętokrzyska – Mazowiecka – Królewska – pl. Piłsudskiego – Wierzbowa – Senatorska – Krakowskie Przedmieście – Ossolińskich – pl. Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – Jasna – Złota do  placu Defilad gdzie usytuowana jest meta.

W związku z udostępnieniem biegaczom powyższych ulic 11 stycznia w godzinach 13:00 - 14:45 linie autobusowe 102, 105, 107, 111, 116, 128, 174, 175, 178, 180, 222, 503, 518 zostaną skierowane na trasy objazdowe. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Majówka w Warszawie: utrudnienia w ruchu - gdzie? Majówka w Warszawie: utrudnienia w ruchu - gdzie?

Majówka w stolicy związana jest ze zmianami komunikacyjnymi - pochody, biegi i inne atrakcje sprawią, że kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i objazdami, a pasażerowie komunikacji miejskiej ze...

WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ? WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się od kilkunastu lat tradycyjnie w drugi weekend stycznia. Niestety, w przeprowadzeniu tegorocznych imprez pod znakiem WOŚP skutecznie przeszkadza...

WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra? WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra?

23 finał WOŚP to jak zwykle mnóstwo atrakcji. W akcję zaangażowani są ludzie w całej Polsce, ale i nie tylko! Działalność WOŚP wspiera kilkanaście krajów na świecie! Gdzie odbywają się zbiórki?

Aktualizacja: 11.01.2015 12:36
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arleta Bojke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Arleta Bojke to reporterka, która otrzymała Wiktora 2015 w kategorii ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.