porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu?
WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu? Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku angażuje tysiące osób, aby ...
Gdzie pogoda zagraża 23. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ?

WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ?
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się od kilkunastu lat tradycyjnie w drugi weekend stycznia. Niestety, w przeprowadzeniu tegorocznych imprez pod znakiem WOŚP skutecznie przeszkadza pogoda. Nad Polską od kilku dni szaleje wiatr. Gdzie z powodu wichur odwołano już koncerty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to oprócz setek tysięcy wolontariuszy zbierających pieniądze czy mnóstwa ciekawych licytacji to także koncerty z tradycyjnym Światełkiem do Nieba. Imprezy na świeżym powietrzu z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej odbywają sie w kilkunastu miastach Polski. Co roku koncerty WOŚP gromadzą tysiące osób wspierających inicjatywę Jurka Owsiaka.

>>> 23. Finał WOŚP na ALLEGRO: co można wylicytować? [najciekawsze aukcje]

W tym roku, osób świętujących z Orkiestrą może być zdecydowanie mniej. Wszystko przez pogodę. O ile siarczysty mróz czy deszcz nigdy nie przeszkadzały organizatorom koncerów WOŚP, o tyle porywisty wiatr szalejący nad Polską od kilku dni może tego dokonać. Imprezę na świeżym powietrzu odwołano już w Poznaniu.

Ustawienie sceny na poznańskim Starym Rynku, na której mieli występować artyści uniemożliwił wiatr wiejący momentami z prędkością 90 km/h. Zamiast tego artyści m.in. Dret czy Swing Sucide zagrają w Wielkiej Sali CK Zamek, a ich występ będzie można obejrzeć na telebimie ustawionym przed budynkiem. O 20:00 tradycyjnie zaś zapalone zostanie Światełko do Nieba. 

>>> WROCŁAW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty we Wrocławiu? [KLIKNIJ]

Jak na razie koncerty WOŚP w innych miastach mają odbyć się zgodnie z planem. Jednak szalejące nad Polską wichury, łamiące drzewa i zrywające dachy, w każdej chwili mogą spowodować poważne utrudnienia w ich przeprowadzeniu. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
WOŚP 2015 - Ile pieniędzy uzbierano? Czy będzie kolejny rekord? WOŚP 2015 - Ile pieniędzy uzbierano? Czy będzie kolejny rekord?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 11 stycznia zbierała pieniądze na usprawnianie diagnozowania chorych dzieci oraz opiekę medyczną starszych ludzi. Jak na razie zebrano ponad 36 mln złotych. Jednak...

WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu? WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku angażuje tysiące osób, aby pomóc najbardziej potrzebującym. Jedną z imprez organizowanych przez ekipę Jura Owsiaka jest bieg "Policz się z cukrzycą". Gdzie...

WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra? WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra?

23 finał WOŚP to jak zwykle mnóstwo atrakcji. W akcję zaangażowani są ludzie w całej Polsce, ale i nie tylko! Działalność WOŚP wspiera kilkanaście krajów na świecie! Gdzie odbywają się zbiórki?

Aktualizacja: 11.01.2015 14:31
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gabriela Frycz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Gabriela Frycz - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Gabriela Frycz to pierwsza córka aktora, Jana Frycza. Dziewczyna poszła ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.