porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Sławomir Nowak: Ile przez dziesięć lat zarobił na polityce? Od początku 2015 r. Sławomir Nowak nie zasiada już w ...
Jak wygląda działalność WOŚP za granicą?

WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra?

WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra?
23 finał WOŚP to jak zwykle mnóstwo atrakcji. W akcję zaangażowani są ludzie w całej Polsce, ale i nie tylko! Działalność WOŚP wspiera kilkanaście krajów na świecie! Gdzie odbywają się zbiórki?

Belgia

W Brukseli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już w piątek, trzy dni przed finałem. Zorganizowano aukcję, na która wystawiono kilkadziesiąt przedmiotów. Wylicytowano m.in. koszulkę „I love Europe” z podpisami Donalda Tuska, szefa Komisji Europejskiej Jeana-Claude'a Junckera i przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Martina Schulza. Odbył się również kameralny koncert. WOŚP gra w Brukseli już po raz siódmy.

Islandia

Islandia również wspiera Orkiestrę. Zorganizowana jest tam aukcja internetowa, na której będzie można wylicytować przedmioty podarowane m.in. przez Pan tu nie stał, Ugryź, Polskie Nadruki, Maritusan, DIY, Studencki Klub Islandzki UW, Jacobsony, Boniverk oraz Sjónarlind Bókabúð. Odbędzie się również koncert.

Litwa

W Wilnie akcja będzie się odbywać w dwóch miejscach: kawiarni "Sawka" i Domu Kultury Polskiej". Głównymi atrakcjami będą m.in. koncerty, otwarte warsztaty edukacyjne i salon gier planszowych. Patronat nad finałem objął Ambasador RP na Litwie, Jarosław Czubiński, a gościem honorowym będzie mer Wilna, Artūras Zuokas.

Wielka Brytania

Londyn już od kilku lat zaangażowany jest w działalność Orkiestry. W tym roku WOŚP odbędzie się w legendarnej Scali. Zagra Bic Cyc i Czarno- Czarni, a także zespoły Hunter oraz Kabanos. Aukcję poprowadzi Krzysztof Skiba.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
WOŚP 2015 - Ile pieniędzy uzbierano? Czy będzie kolejny rekord? WOŚP 2015 - Ile pieniędzy uzbierano? Czy będzie kolejny rekord?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 11 stycznia zbierała pieniądze na usprawnianie diagnozowania chorych dzieci oraz opiekę medyczną starszych ludzi. Jak na razie zebrano ponad 36 mln złotych. Jednak...

WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ? WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się od kilkunastu lat tradycyjnie w drugi weekend stycznia. Niestety, w przeprowadzeniu tegorocznych imprez pod znakiem WOŚP skutecznie przeszkadza...

WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu? WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku angażuje tysiące osób, aby pomóc najbardziej potrzebującym. Jedną z imprez organizowanych przez ekipę Jura Owsiaka jest bieg "Policz się z cukrzycą". Gdzie...

Aktualizacja: 11.01.2015 12:57
Autor: eng
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Ziemiec – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krzysztof Ziemiec – kim jest? KARIERA, RODZINA

Uwielbiany przez widzów prezenter Wiadomości TVP, doświadczony dziennikarz - Krzysztof Ziemiec ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.