porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Jakie znaczenie miała bitwa o Most Pegaza? Bitwa o Most Pegaza to jeden ze słynnych epizodów II ...
Jak wesprzeć WOŚP z domu?

WOŚP 2015: jak przyłączyć się do akcji nie wychodząc z domu?

WOŚP 2015: jak przyłączyć się do akcji nie wychodząc z domu?
W czasie 22 finałów Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała i przekazała do szpitali w Polsce sprzęt o wartości 590 mln zł. Dla tych, którzy w tym roku chcieliby wesprzeć akcję bez wychodzenia z domu mamy dobrą wiadomość - można to zrobić na wiele sposobów!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy co roku budzi wielkie emocje. Miasta pełne są wolontariuszy, którzy zbierają pieniądze do skarbonek. A co jeśli chcemy wesprzeć akcję bez wychodzenia z domu? Na szczęście mamy sporo opcji do wyboru.

>>> 23. Finał WOŚP na ALLEGRO: co można wylicytować? [najciekawsze aukcje] [KLIKNIJ]

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zbiera pieniądze na oddziały pediatryczne i onkologii dziecięcej oraz godnej opieki dla seniorów. Temat pediatrii pojawił się podczas poprzednich finałów dwa razy. Dzięki zbiórkom kupiono sprzęt wart 41 mln zł. Na polepszenie standardów na oddziałach geriatrycznych również zbierano już 2 razy.

Oprócz wolontariuszy zbierających pieniądze na polskich ulicach, akcje wspierać będą też internetowi wolontariusze, którzy będą organizować internetowe zbiórki. Możemy więc albo zostać taką właśnie wolontariuszką lub wolontariuszem lub wesprzeć finansowo jedną z organizowanych przez nich zbiórek.

Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców

Możemy również wziąć udział w licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców. Nagrody to złote serduszka, wykonane ze złota otrzymanego w czasie poprzedniego Finału WOŚP i złote karty telefoniczne. To najbardziej prestiżowe symbole społecznego zaangażowanie osób i firm w pomoc w ramach WOŚP. Licytacja będzie prowadzona w dniu Finału WOŚP od momentu rozpoczęcia pierwszego łączenia na antenę TVP2 do późnych godzin wieczornych.

Kolejna możliwość to wzięcie udziału w jednej z aukcji charytatywnych na Allegro. Możemy albo sprzedać jakąś rzecz, a pieniądze przeznaczyć na WOŚP albo kupić jeden z wystawionych w ramach akcji przedmiotów.

Pomoc za darmo

Żadnego wysiłku nie będzie od nas wymagać wzięcie udziału w zabawie kręcenia wirtualnym wiatrakiem na stronie 23wosp.play.pl. Wystarczy jeden ruch myszką, a na konto WOŚPu zostaną przekazane kolejne pieniądze.

Możemy też oczywiście zrobić przelew pieniężny na konto akcji: 30 1240 1053 1111 0010 5995 9376.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
WOŚP 2015 - Ile pieniędzy uzbierano? Czy będzie kolejny rekord? WOŚP 2015 - Ile pieniędzy uzbierano? Czy będzie kolejny rekord?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 11 stycznia zbierała pieniądze na usprawnianie diagnozowania chorych dzieci oraz opiekę medyczną starszych ludzi. Jak na razie zebrano ponad 36 mln złotych. Jednak...

WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ? WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się od kilkunastu lat tradycyjnie w drugi weekend stycznia. Niestety, w przeprowadzeniu tegorocznych imprez pod znakiem WOŚP skutecznie przeszkadza...

WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra? WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra?

23 finał WOŚP to jak zwykle mnóstwo atrakcji. W akcję zaangażowani są ludzie w całej Polsce, ale i nie tylko! Działalność WOŚP wspiera kilkanaście krajów na świecie! Gdzie odbywają się zbiórki?

Aktualizacja: 11.01.2015 12:42
Autor: eng
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
 Jowita Kacik, suflerka prezydenta: kim jest urzędniczka, która podpowiadała prezydentowi?
Jowita Kacik, suflerka prezydenta: kim jest urzędniczka, która podpowiadała prezydentowi?

Suflerka prezydenta Bronisława Komorowskiego od kilku dni robi zawrotną karierę ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.