porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
 Jak media uczciły redakcję Charlie Hebdo?
Jak media uczciły redakcję Charlie Hebdo? Zamachowi w Charlie Hebdo poświęcone są czwartkowe wydania najważniejszych francuskich ...
Co dzieje się w Trójmieście w ramach 23 finału WOŚP?

WOŚP 2015: Trójmiasto - jakie atrakcje, koncerty?

WOŚP 2015: Trójmiasto - jakie atrakcje, koncerty?
fot.: thinkstockphotos.com
Finałowi Wielkiej Orkiestry zawsze towarzyszy wiele atrakcji. W największych miastach Polski odbywają się imprezy i koncerty. Tak będzie i w tym roku. W Trójmieście w ramach 23 finału WOŚP z pewnością będzie co robić.

Finał WOŚP Gdańsk

Atrakcyjny koncert będzie miał miejsce w Gdańsku. 11 stycznia na Targu Węglowym zagra Enej - polski zespół folkowo-rockowy, który regularnie pojawia się na największych i najbardziej prestiżowych festiwalach w Polsce. Koncert da również zespół Kombi, który istnieje już od roku 1969! Wystąpią też m.in. Majestic, TNT, Roxanne, Smile i Mitra. Koncerty potrwają od 14:00 do 20:45.

>>> 23. Finał WOŚP w Warszawie – jaki program? ATRAKCJE, KONCERTY [KLIKNIJ]

Finał WOŚP Gdynia

W Gdyni, w Centrum Riviera, rownież koncert - zagra Reni Jusis, a także SouthBlunt System, Mietek Blues Band, Siergiej Kriuczkow i RiverboatRamblers, Joanna Knitter i Jo&LazyFellow. Koncertom towarzyszyć będą pokazy Cheerleeders Gdynia i występy Grupy Tańca Irlandzkiego Elphin. Do tego w Centrum będzie kilkanaśie stref atrakcji i spotkania Katarzyną Figurą, Mateuszem Kuśnierewiczem i Dariuszem Michalczewskim. A to wszystko w godzinach 10-19.

Dodatkowo w Akademii Morskiej w Gdyni odbędą się pokazy w najnowocześniejszym w Polsce planetarium, a statek szkolny Dar Młodzieży zostanie udostępniony dla zwiedzających.

>>> KRAKÓW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty w Krakowie? [KLIKNIJ]

Finał WOŚP Sopot

W Sopocie Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku (MDK) zaprasza do punktów pielęgniarskich, w których darmowo skorzystać będzie można z pomiaru ciśnienia, pomiaru cukru, edukacji zdrowotnej w kierunku walki z cukrzycą, pomiaru BMI, porady położnej i porad ratowników. Będzie też można wziąć udział w Warsztatach Psychologicznych prowadzonych przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie. Od 19:00 w Klubie Underground odbędzie się jam session -i mpreza potrwa do późnej nocy.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ? WOŚP 2015: gdzie przez wichurę odwołano koncerty ?

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się od kilkunastu lat tradycyjnie w drugi weekend stycznia. Niestety, w przeprowadzeniu tegorocznych imprez pod znakiem WOŚP skutecznie przeszkadza...

WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu? WOŚP 2015. Gdzie, kiedy bieg "Policz się z cukrzycą"? Jakie utrudnienia w ruchu?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku angażuje tysiące osób, aby pomóc najbardziej potrzebującym. Jedną z imprez organizowanych przez ekipę Jura Owsiaka jest bieg "Policz się z cukrzycą". Gdzie...

WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra? WOŚP 2015 gra nie tylko w Polsce, ale i za granicą - gdzie zagra?

23 finał WOŚP to jak zwykle mnóstwo atrakcji. W akcję zaangażowani są ludzie w całej Polsce, ale i nie tylko! Działalność WOŚP wspiera kilkanaście krajów na świecie! Gdzie odbywają się zbiórki?

Aktualizacja: 11.01.2015 12:41
Autor: eng
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Erotyczne gadżety, zoofilskie nagrania oraz podejrzany biały proszek - to tylko ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.