porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
KRAKÓW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty w Krakowie?
KRAKÓW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty w Krakowie? 23. Finał WOŚP już w niedzielę 11.01. Z tej okazji ...
WROCŁAW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty we Wrocławiu?

WROCŁAW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty we Wrocławiu?

WROCŁAW - 23. Finał WOŚP: jakie atrakcje, koncerty we Wrocławiu?

Wrocławski 23 Finał WOŚP odbędzie się na Rynku Głównym

fot.: thinkstockphotos.com
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 11.01. Największe miasta w Polsce przygotowały z tej okazji wiele atrakcji. We Wrocławiu - jak zapewniają sami Organizatorzy - "Niekończąca się impreza, gwarantująca mnóstwo wzruszeń i dobrej zabawy." Chcecie się przekonać?

Sercem wrocławskich imprez i tym razem będzie Rynek Główny. To właśnie tam na wrocławian i wszystkich przybyłych czeka wiele atrakcji. Nie oznacza to, że w innych miejsca miasta nic  nie będzie się działo. Każdy znajdzie coś dla siebie. Koncerty, pokazy... Wszystko po to, by świętować 23. Finał WOŚP.

W godzinach 12-20 na Rynku Głównym odbędzie się aż 10 koncertów! Zagrają m.in.: Atom, Blade Loki, OCN, Lipali, Muchy, Audiofeels i inni.

W tym samym miejscu służby wojskowe, policyjne, oddziału ratownictwa wodnego i straży pożarnej pokażą sprzęty niezbędne w ich codziennej pracy.

Zgodnie z tradycją  pojawi się też Światełko do Nieba, ale w tym roku, w nowej formie. Organizatorzy zapowiedzieli też, że nie będzie pokazu sztucznych ogni na rynku.

Ponadto wykwalifikowani instruktorzy przy stacji PKP i ściance wspinaczkowej "Zerwa" (ul. Przybyszewskiego 63, sala nr 174) będą uczyć właściwych, często ratujących życie zachowań w czasie udzielania pierwszej pomocy. Chętni mogą przychodzić w godzinach 10-16.

Zainteresowanych sportami walki i fanów wielokrotnego mistrza KSW, Michała Materli również czekają wielkie emocje. Ciekawi? Przyjdzcie na Świdnicką we Wrocławiu!

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
23. Finał WOŚP w Warszawie – jaki program? ATRAKCJE, KONCERTY 23. Finał WOŚP w Warszawie – jaki program? ATRAKCJE, KONCERTY

Zbliża się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zgodnie ze zwyczajem odbędzie się w drugą niedzielę stycznia – a konkretnie 11 stycznia 2015 r. Z tej okazji w całej Polsce przygotowano...

WOŚP 2015: jak przyłączyć się do akcji nie wychodząc z domu? WOŚP 2015: jak przyłączyć się do akcji nie wychodząc z domu?

W czasie 22 finałów Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała i przekazała do szpitali w Polsce sprzęt o wartości 590 mln zł. Dla tych, którzy w tym roku chcieliby wesprzeć akcję bez wychodzenia z...

23. Finał WOŚP na ALLEGRO: co można wylicytować? [najciekawsze aukcje] 23. Finał WOŚP na ALLEGRO: co można wylicytować? [najciekawsze aukcje]

Zbliża się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję Jurka Owsiaka można wspierać na różne sposoby. Jednym z nich jest zrobienie zakupów na ALLEGRO. Jakie gwiazdy zdecydowały się...

Aktualizacja: 09.01.2015 13:14
Autor: zuz
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gustav Wagner. Wysoki, przystojny blondyn, bestia

Gustav Wagner - wysoki, przystojny blondyn, czysty Aryjczyk w cywilu był ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.