porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
O ile może zdrożeć nabiał?
O ile może zdrożeć nabiał? Ceny mleka, masła czy serów już od początku roku pnę ...
Ogromna kasa dla szefów komendy głównej policji

ZAROBKI POLICJANTÓW. Ile zarabiają szefowie policji?

Szefowie polskiej policji całkiem nieźle zarabiają. W sumie za 2012 r. wzięli ponad milion złotych. Najwięcej, bo ponad 500 tys. złotych, otrzymał były już zastępca komendanta głównego Arkadiusz Letkiewicz. Jego przełożony, gen. Marek Działoszyński, za pracę w fotelu szefa policji dostał połowę tego.

Według oświadczeń majątkowych za 2012 r., opublikowanych na stronach ministerstwa spraw wewnętrznych, szefowie polskiej policji to prawdziwi krezusi.

>>> Kim jest Marek Działoszyński, szef polskiej policji? [KLIKNIJ!]

Szef polskiej policji gen. Marek Działoszyński ma na swoim koncie 55 tys. złotych oszczędności i 2 tys. euro. Na stanowisku komendanta głównego w roku 2013 zarobił (wraz z nagrodami) 250 tys. zł. Wychodzi więc na to, że miesięcznie otrzymywał ok. 21 tys. zł brutto.

>>> Halina Działoszyńska, żona szefa polskiej policji. Kim jest? Ile zarabia? [KLIKNIJ!]

Jeszcze bardziej zasobny portfel ma wiceszef policji Arkadiusz Letkiewicz. Zarobił w sumie 554 tys. zł (na umowę o pracę i umowy zlecenia). Dla porównania – premier Donald Tusk w 2011 r. zarobił 266 tys. zł, a prezydent Bronisław Komorowski – ok. 240 tys. zł

Arkadiusz Letkiewicz oprócz policyjnej pensji dostawał wynagrodzenie m.in. za pracę wykładowcy na kilku uczelniach w całej Polsce oraz za występy w zespole heavymetalowym „Hunter”. Letkiewicz gra w nim na perkusji.

>>> Ile zarabia policjant? Na jakie zarobki mogą liczyć polscy policjanci? [KLIKNIJ po TABELĘ ZAROBKÓW]

Inny zastępca komendanta głównego Krzysztof Gajewski również narzekać nie może. Zarobił 218 tys. zł.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Ile pieniędzy ma Jacek Kurski? [OŚWIADCZENIE MAJĄTKOWE] Ile pieniędzy ma Jacek Kurski? [OŚWIADCZENIE MAJĄTKOWE]

Dzięki działalności politycznej, a głównie za sprawą pięcioletniej kadencji w Parlamencie Europejskim, majątek Jacka Kurskiego szacowany jest na ok. 2 miliony złotych.

Zarobki Bogdana Borusewicza. Ile zarobił marszałek Senatu?

Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz zarobił 231 tysięcy złotych. Wychodzi, że za swoją pracę dostawał ponad 19 tys. zł miesięcznie, a dziennie – 52 zł.

Jarosław Kaczyński. Czy wiesz, ile oszczędności stracił w ciągu roku?

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, w ciągu roku wydał 150 tysięcy złotych oszczędności. Jest też nadal bardzo poważnie zadłużony. Jego zobowiązania sięgają obecnie ok. 230 tys. zł....

Aktualizacja: 17.04.2018 14:41
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Jan Król, prawa ręka ojca Rydzyka. Kim jest? Co robi?

Kim jest ojciec Jan Król, wicedyrektor Radia Maryja i Telewizji ...

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.