porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Wybory w Elblągu – dlaczego najpierw podano, że wygrała Elżbieta Gelert? Wybory w Elblągu wygrał Jerzy Wilk z PiS, choć przez ...
Syn Zofii Merle, reżyser Marcin Mayzel, spoczął na warszawskich Powązkach. Kim był Marcin Mayzel?

Zofia Merle pochowała syna. Kim był Marcin Mayzel? [VIDEO]

Zofia Merle pochowała syna. Kim był Marcin Mayzel? [VIDEO]

Kim był Marcin Mayzel (na zdj.), syn Zofii Merle, reżyser?

fot.: screenshot/Youtube.com
MARCIN MAYZEL NIE ŻYJE: Zofia Merle pochowała jedynego syna. Kim był Marcin Mayzel? Jakie filmy i seriale tego reżysera mieliśmy okazję oglądać?

Kim był Marcin Mayzel?

Marcin Mayzel, który zmarł 2 lipca w wieku zaledwie 42 lat, był synem aktorki Zofii Merle i aktora Jana Mayzla. W roku 1998 ukończył Wyższe Studium Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej łódzkiej Filmówki.

Od 1999 do 2003 roku Marcin Mayzel pracował przy serialu „Na dobre i na złe” jako drugi reżyser i asystent reżysera. Co ciekawe, na planie „Na dobre i na złe” występował również w charakterze aktora – pojawił się w kilku odcinkach, kreując postać... doktora Mayzela, jednego z lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze.

Jako drugi reżyser Marcin Mayzel współtworzył seriale „Prosto w serce” i „Paradoks”.

Marcin Mayzel: video

Przyjaciele Marcina Mayzela zamieścili w internecie pożegnalne video poświęcone pamięci reżysera.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 16:11
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!

Kim jest i co osiągnęła Sława Przybylska?

Mowimyjak.pl duży i popularny portal poradniczy. Sprawdź zawsze aktualne porady, informacje z kraju i ze świata. Wiedz ile kosztuje gaz i o ile podrożeje? Kiedy i gdzie złożyć wniosek o paszport. Kto jest kim i co osiągnął. Jak spędzić weekend. Ile kosztuje przejazd autostradą, jak ominąć korki i gdzie zdarzyła się katastrofa pociągów. Jakich ważnych wydarzeń nie mogę przegapić, czyli kalendarz imprez i wydarzeń. Wiadomości dotyczące wydarzeń politycznych. Tylko naprawdę ważne i interesujące fakty. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.