porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Soczi 2014. Irina Skworcowa - kim jest? Co łączy ją z Putinem?
Soczi 2014. Irina Skworcowa - kim jest? Co łączy ją z Putinem? Podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Soczi, media z całego ...
Boski Kamil Stoch i kielich szczęścia w komentarzu Tomasza Zimocha (posłuchaj)

Boski Kamil Stoch i komentarz Tomasza Zimocha. Gdzie posłuchać Zimocha?

Boski Kamil Stoch i komentarz Tomasza Zimocha. Gdzie posłuchać Zimocha?

Boski Kamil Stoch i komentarz Tomasza Zimocha. Gdzie posłuchać Zimocha?

fot.: screenshot/Youtube.com
Tomasz Zimoch to znany komentator Polskiego Radia, który w charakterystyczny, emocjonalny i ekspresyjny sposób relacjonuje wydarzenia sportowe. Nie inaczej było w niedzielę 9 lutego 2014, kiedy niedzielne zwycięstwo Kamila Stocha w konkursie skoków narciarskich na igrzyskach olimpijskich w Soczi komentował Tomasz Zimoch. Największe emocje Tomasz Zimoch osiągnął podczas komentowania skoku Kamila Stocha w drugiej serii, decydującego o zdobyciu złotego medalu: - Jesteś mistrzem, jesteś fantastyczny. Nie dałeś nam naparsteczka szczęścia, dałeś nam kielich szczęścia - krzyczał komentator. Posłuchaj komentarza Zimocha.

Tuż po zawodach, kiedy okazało się, że Kamil Stoch został mistrzem olimpijskim, dziennikarz rozmawiał telefonicznie z ojcem Kamila Stocha. Nagranie zarejestrowało: - Kocham pana, kocham całą rodzinę! Buziaki dla pana, ma pan fantastycznego syna! - mówił rozemocjonowany Zimoch, nazywając Stocha boskim i wielkim.

W podobnie ekspresyjny sposób Tomasz Zimoch relacjonował wcześniejsze sukcesy olimpijskie Adama Małysza i Justyny Kowalczyk. Do legendy przeszedł też jego komentarz z meczu piłkarskiego Widzewa Łódź w eliminacjach Ligi Mistrzów.

ZOBACZ TAKŻE: Kamil Stoch Mistrz Świata !!! 28 luty 2013 Val Di Fiemme komentuje Tomasz Zimoch >>

Kamil Stoch mistrzem olimpijskim! - IO Sochi 9.02.2014 - komentarz Tomasza Zimocha. 
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 17:29
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?

Kandydat na prezydenta, autor tekstów i piosenek, wokalista i polityk ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.