porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Igrzyska w Soczi – program 13 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale?
Igrzyska w Soczi – program 13 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale? SOCZI 2014. Po zdobyciu tytułu mistrza olimpijskiego przez Kamila Stocha ...
Justyna Kowalczyk zdobyła złoto - ile zarobi na Olimpiadzie?

Ile pieniędzy dostanie Justyna Kowalczyk za złoty medal w Soczi?

Ile pieniędzy dostanie Justyna Kowalczyk za złoty medal w Soczi?
fot.: Facebook
Mimo kontuzji Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal w Soczi. Ile Polka zarobi na Igrzyskach Olimpijskich 2014? Poznaj zarobki Justyny Kowalczyk. Mówimy, ile pieniędzy dostanie Justyna Kowalczyk za złoty medal w Soczi i jakie inne benefity zapewniło jej zwycięstwo na Olimpiadzie.

Ile Kowalczyk zarobi na Olimpiadzie?

Justyna Kowalczyk zdobyła złoto na Igrzyskach w Soczi, pokonując cały komplet przeciwności: kontuzję stopy, szybką Marit Bjorgen i pechową datę 13 lutego. Oprócz złotego medalu, którym Kowalczyk zostanie uhonorowana, biegaczka zarobi na zwycięstwie całkiem dużą sumę pieniędzy. Za złoto na Olimpiadzie Justyna dostanie aż 120 tys. złotych od Polskiego Komitetu Olimpijskiego, kilkudziesięciotysięczną premię od Polskiego Związku Narciarskiego oraz nagrodę od Ministerstwa Sportu i Turystyki. Łącznie za złoty medal na konto Kowalczyk wpłynie ok. 200 tys. złotych. Oprócz tego może liczyć na nowe propozycje od sponsorów oraz olimpijską emeryturę w wysokości 2500 złotych od państwa.

>>> SOCZI 2014. Ile pieniędzy dostaną polscy sportowcy za medale olimpijskie? (KLIKNIJ)

W 2010 roku za złoty medal na Olimpiadzie w Vancouver Kowalczyk otrzymała 250 tys. złotych od Polskiego Komitetu Olimpijskiego i 70 tys. złotych od Polskiego Związku Narciarskiego, za srebrny medal 206 tys. złotych, a za brązowy 135 tys. złotych. Łącznie zarobiła w Kanadzie 661 tys. złotych.

>>> Emerytura olimpijska ile wynosi? Kto może dostać emeryturę olimpijską, comiesięczny dodatek do medalu? (KLIKNIJ)

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 17:29
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim Jest Przemysław Kossakowski – prowadzący programu „Kossakowski. Szósty zmysł” ?
Kim Jest Przemysław Kossakowski – prowadzący programu „Kossakowski. Szósty zmysł” ?

Przemysław Kossakowski to przede wszystkim jeden z największych znawców jasnowidzów ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.