porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Srebrny medal w łyżwiarstwie szybkim kobiet dla Polski Polki zdobyły srebrny medal w łyżwiarstwie szybkim. W półfinale w ...
Polskim panczenistom udało się zdobyć brązowy medal

Polscy panczeniści mają brązowy medal! Łyżwiarze szybcy zdobyli brązowy medal na Igrzyskach

Polscy panczeniści prześcignęli Kanadyjczyków. Mają brązowy medal!

Kolejny dzień w Soczi przebiega pod znakiem panczenów. Polskie panczenistki dostały się juz do finału. Srebro gwarantowane o złoto trzeba będzie powalczyć. Panom nie poszło aż tak dobrze, ale też nie można narzekać. O 3 miejsce i brązowy medal rywalizacji drużynowej zmierzyli się z Kanadyjczykami.

Polacy przegrali w półfinale rywalizacji drużynowej na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Drużyna Holenderska nie dała polskim panczenistom żadnych szans. O brązowy medal walczą: Zbigniew Bródka, Jan Szymański i Konrad Niedźwiecki. W ćwierćfinale Biało-Czerwonym udało się pokonać Norwegów różnicą 0,41s. Rywalizacja trwa od godziny 14:51.

Polscy panczeniści byli w bardzo zadowoleni z takiego wyboru rywala. I mieli rację - w rywalizacji o brązowy medal pokonali Kanadyjczyków zapewniając tym samym Polsce kolejny medal. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Soczi 2014 - program 21 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale?

Po niezbyt udanym występie drużynowym skoczków narciarskich (w poniedziałek, 17 lutego) czas na początek drużynowej rywalizacji panczenistów i panczenistek. Piątkowe eliminacje będą jedynie...

Soczi 2014 - program 16 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale? Soczi 2014 - program 16 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale?

To dopiero połowa igrzysk w Soczi, a na koncie polskiej reprezentacji już dwa najcenniejsze medale. Triumfy Kamila Stocha i Justyny Kowalczyk uradowały całą polską olimpijską reprezentację. Czy ten...

Soczi 2014 - program 15 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale? Soczi 2014 - program 15 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale?

Kamil Stoch po wywalczeniu w fenomenalnym stylu złota na normalnej skoczni, stanie przed szansą powtórzenia tego sukcesu na skoczni dużej. Na przeszkodzie może mu jednak stanąć kontuzjowany łokieć....

Aktualizacja: 17.04.2018 13:26
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Ziemiec – kim jest? KARIERA, RODZINA
Krzysztof Ziemiec – kim jest? KARIERA, RODZINA

Uwielbiany przez widzów prezenter Wiadomości TVP, doświadczony dziennikarz - Krzysztof Ziemiec ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.