porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Srebrny medal w łyżwiarstwie szybkim kobiet dla Polski Polki zdobyły srebrny medal w łyżwiarstwie szybkim. W półfinale w ...
Polskim panczenistom udało się zdobyć brązowy medal

Polscy panczeniści mają brązowy medal! Łyżwiarze szybcy zdobyli brązowy medal na Igrzyskach

Polscy panczeniści prześcignęli Kanadyjczyków. Mają brązowy medal!

Kolejny dzień w Soczi przebiega pod znakiem panczenów. Polskie panczenistki dostały się juz do finału. Srebro gwarantowane o złoto trzeba będzie powalczyć. Panom nie poszło aż tak dobrze, ale też nie można narzekać. O 3 miejsce i brązowy medal rywalizacji drużynowej zmierzyli się z Kanadyjczykami.

Polacy przegrali w półfinale rywalizacji drużynowej na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Drużyna Holenderska nie dała polskim panczenistom żadnych szans. O brązowy medal walczą: Zbigniew Bródka, Jan Szymański i Konrad Niedźwiecki. W ćwierćfinale Biało-Czerwonym udało się pokonać Norwegów różnicą 0,41s. Rywalizacja trwa od godziny 14:51.

Polscy panczeniści byli w bardzo zadowoleni z takiego wyboru rywala. I mieli rację - w rywalizacji o brązowy medal pokonali Kanadyjczyków zapewniając tym samym Polsce kolejny medal. 

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Podsumowanie Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Kto był największą gwiazdą w Soczi? Podsumowanie Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Kto był największą gwiazdą w Soczi?

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi dobiegły końca. W końcowa klasyfikacja medalowej króluje Rosja, jednak to Norweg Ole Einar Bjoerndalen został największą gwiazdą igrzysk w Soczi. Spore zamieszanie...

Soczi 2014 - program 21 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale?

Po niezbyt udanym występie drużynowym skoczków narciarskich (w poniedziałek, 17 lutego) czas na początek drużynowej rywalizacji panczenistów i panczenistek. Piątkowe eliminacje będą jedynie...

Soczi 2014 - program 16 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale? Soczi 2014 - program 16 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale?

To dopiero połowa igrzysk w Soczi, a na koncie polskiej reprezentacji już dwa najcenniejsze medale. Triumfy Kamila Stocha i Justyny Kowalczyk uradowały całą polską olimpijską reprezentację. Czy ten...

Aktualizacja: 22.02.2014 16:10
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.