porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Terminarz startów Polaków 11. 02 - Soczi 2014 Po udanym weekendzie czas na kolejne konkurencje. We wtorek 11.02 ...
Soczi 2014. Kim jest blondynka siedząca obok Putina? Co ich łączy?

Soczi 2014. Irina Skworcowa - kim jest? Co łączy ją z Putinem?

Soczi 2014. Irina Skworcowa - kim jest? Co łączy ją z Putinem?

Irina Skworcowa - kim jest i co łączy ją z Putinem?

fot.: sport.tvp.pl
Podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Soczi, media z całego świata zastanawiały się, kim jest siedząca obok Putina kobieta o blond włosach. Po niedawnym rozwodzie z żoną, zaczęły padać przypuszczenia, że blondynka jest jego kochanką. Kim jest Irina Skworcowa?

Niecały rok temu, premier Rosji Władimir Putin rozwiódł się ze swoją małżonką i od tego czasu media spekulowały na temat jego romasu. Nic dziwnego, że podczas ceremonii rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Soczi wszyscy zastanawiali się, czy siedząca obok niego blondynka jest jego kochanką. 

>>> Zamordowany za pomyłkę w Soczi... [KLIKNIJ]

Jak się okazało, nic bardziej mylnego. Blondynka, która zajęła miejsce obok Putina to Irina Skworcowa, była bobsleistka, która uległa poważnemu wypadkowi podczas przygotowań Pucharu Europy. Na treningu Skwarcowa dostała zezwolenie na start, jednak jak się okazało, z punktu znajdującego się wyżej w tym samym czasie zaczęli zjazd jej rodacy. Doszło do zderzenia Iriny w ważącym 390 kg bobem Jewgienija Paszkowa i Andrieja Matiuszko, po którym Irina przez długi czas była w śpiącze. 

Była bobsleistka nadal ma kłopoty z poruszaniem się i prawdopodobnie już nigdy nie wróci do sportu.

- Spełniło się moje marzenie: byłam na igrzyskach w Soczi, choć już nie jako sportowiec - powiedziała po ceremonii Irina Skworcowa.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 22.12.2014 17:09
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
(nie)Święta Matka Teresa. Kontrowersyjne rysy zakonnicy z Kalkuty

Mit Matki Teresy wspiera się na powszechnym przeświadczeniu o jej ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.