porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ile pieniędzy dostanie Zbigniew Bródka za dwa medale olimpijskie?
Ile pieniędzy dostanie Zbigniew Bródka za dwa medale olimpijskie? Zbigniew Bródka Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi może zaliczyć do ...
Gdzie i kiedy w telewizji będzie można obejrzeć ceremonię zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi?

Soczi 2014. Kiedy ceremonia zamknięcia igrzysk olimpijskich w Soczi? Gdzie transmisja TV?

Soczi 2014. Kiedy ceremonia zamknięcia igrzysk olimpijskich w Soczi? Gdzie transmisja TV?
fot.: http://torchrelay.sochi2014.com/
Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi dobiegają końca. Budziły one ogromne kontrowersje na długo przed startem, jednak ostatecznie okazały się być udanymi. Szczególnie dla polskiej reprezentacji, która z Soczi wywiezie 6 olimpijskich medali. Kiedy ceremonia zamknięcia igrzysk w Soczi?

Oficjalna ceremonia zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi odbędzie się w niedzielę (23 lutego) o godz. 17.00. Będzie ona zapewne równie efektowna jak ceremonia otwarcia, jednak miejmy nadzieję, że tym razem organizatorzy unikną problemów technicznych. Za stworzenie widowiska na zakończenie igrzysk w Soczi odpowiedzialny jest Finzi Pasca, który przygotował także ceremonii zamknięcia IO w 2006 roku w Turynie.

W niedzielę na stadionie olimpijskim Fiszt jeszcze raz zaprezentują się wszystkie reprezentacje, które brały udział w tegorocznej olimpijskiej rywalizacji. Zgodnie z tradycją nastąpi również symboliczne przekazanie organizacji igrzysk kolejnemu miastu - koreańskiemu Pyeongchang, w którym to IO odbędą się w 2018 roku.

Transmisja z ceremonii zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w niedzielę 23 lutego o godzinie 17.00 na kanale TVP 1.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Zamordowany za pomyłkę w Soczi... Zamordowany za pomyłkę w Soczi...

Zamordowany za pomyłkę w Soczi - ten makabryczny żart opublikował serwis The Daily Currant. Wiadomość o tym, że znaleziono ciało technika odpowiedzialnego za działanie mechanizmu przekształcającego...

Skoki narciarskie w Soczi, kiedy odbędzie się konkurs w skokach narciarskich na igrzyskach w Soczi? Skoki narciarskie w Soczi, kiedy odbędzie się konkurs w skokach narciarskich na igrzyskach w Soczi?

Skoki narciarskie na Igrzyskach w Sochi już niebawem, a wraz z nimi 4 konkursy pełne nadziei i emocji. Mamy dla Ciebie szczegółowy terminarz zawodów. Bądź na oglądanie skoków przygotowany, sprawdź,...

IGRZYSKA W SOCZI. Gdzie i kiedy transmisja ceremonii otwarcia? IGRZYSKA W SOCZI. Gdzie i kiedy transmisja ceremonii otwarcia?

Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich zawsze wzbudza duże emocje. Każdy z gospodarzy igrzysk chce, aby była jak najbardziej efektowna, dlatego jej organizacja pochłania setki godzin i angażuje...

Aktualizacja: 22.02.2014 19:29
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Justyna Pochanke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Justyna Pochanke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Justyna Pochanke to jedna z bardziej cenionych prezenterek. Związana z ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.