porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SOCZI 2014. SKOKI NARCIARSKIE - Gdzie i kiedy transmisja konkursu na dużej skoczni?
SOCZI 2014. SKOKI NARCIARSKIE - Gdzie i kiedy transmisja konkursu na dużej skoczni? Kamil Stoch mistrzem olimpijskim na normalnej skoczni! Dwa fantastyczne skoki ...
Którzy Polacy wystartują 11.02 na olimpiadzie w Soczi?

Terminarz startów Polaków 11. 02 - Soczi 2014

Po udanym weekendzie czas na kolejne konkurencje. We wtorek 11.02 polscy zawodnicy zmierzą się z olimpijskimi rywalami w różnych dyscyplinach sportowych. Oglądać będziemy mogli snowboard, saneczkarstwo, biegi narciarskie i biathlon.

Po ekscytującym weekendzie czas na kolejne starty Polaków. Kamil Stoch jako pierwszy polski zawodnik zdobył złoty medal. Czy mamy szanse na kolejny? We wtorek 11.02 będziemy mogli oglądać zmagania polskich zawodników w: snowboardzie, biegach narciarskich, saneczkarstwie i biathlonie. W poniedziałek odbędzie się ceremonia medalowa Stocha, kto wie może w najbliższych dniach na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi po raz kolejny usłyszymy "Mazurka Dąbrowskiego".

Soczi - 11.02 (wtorek): starty Polaków

  • 11:00 - Snowboard - Michał Ligocki (Halfpipe - kwalifikacje)

  • 12:45 - Biegi narciarskie - Sylwia Jaśkowiec, Agnieszka Szymańczak, Sebastian Gazurek, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga, Jan Antolec (Sprint tech. dowolną)

  • 15:30 - Saneczkarstwo - ew. Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn (Jedynki - 3. ślizg)

  • 16:00 - Biathlon - ew. Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka (10km na dochodzenie)

  • 17:05 - Saneczkarstwo - ew. Ewa Kuls, Natalia Wojtuściszyn (Jedynki - 4. ślizg)

  • 18:35 - Snowboard - ew. Michał Ligocki

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.04.2018 17:29
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Pietras, mąż Kozidrak. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Beata Kozidrak od 36 lat jest związana z Andrzejem Pietrasem ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.