porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Ile kosztuje rozmowa telefoniczna za granicą? SPRAWDŹ ROAMING!
Ile kosztuje rozmowa telefoniczna za granicą? SPRAWDŹ ROAMING! Kiedyś roaming był usługą luksusową, dziś ceny tak bardzo spadły, ...
Jak zamknąć aplikacje w komórce z systemem Google Android

Google Android - jak zamknąć aplikację?

Google Android - jak zamknąć aplikację w komórce? Oto poradnik krok po kroku.

W komórkach z systemem Google Android jest tak, że czasem nie wiadomo, jak zamknąć aplikacje, które działają w tle. Z pomocą przychodzi nam wtedy menedżer zadań.

Jeśli chcesz zamknąć aplikację działającą w tle, wykonaj następujące kroki:

1. Wejdź do programów i uruchom TaskManager ALBO

1a. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Home. Rozpoznasz go po tym, że a) ma ikonkę domu i jest na prawo od środka lub b) jest centralnie w osi telefonu, pod ekranem (tak jak w iPhonie)

1b. Po około trzech sekundach trzymania pojawią się ikony wszystkich uruchomionych w tle programów i przycisk Uruchom menedżera zadań. Naciśnij przycisk.

2. Wyświetli się lista wszystkich aplikacji. Zaznacz po prawej stronie te, które chcesz zamknąć. Możesz zaznaczyć więcej niż jedną, ale niektórych zaznaczyć się nie da (np. Dom) - to normalne.

3. Po zaznaczeniu wybranych aplikacji, kliknij na dole przycisk Zakończ.

GOTOWE!

Uwaga. Nie warto zamykać aplikacji, z których często korzystamy. Będą się dłużej uruchamiać.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Aplikacje na smartfona, które przydadzą się w podróży - jakie warto mieć?

Podróżowanie z papierowym przewodnikiem, albo pytanie o radę napotkanych przypadkiem ludzi to w XIX wieku przeżytek. Dziś w podróży najlepiej mieć smartfona wyposażonego w odpowiednie aplikacje. Oto...

DOMINIK ŻYCKI RADZI: Jak ładować komórkę na jachcie? DOMINIK ŻYCKI RADZI: Jak ładować komórkę na jachcie?

Dla bezpieczeństwa i wygody zawsze powinniśmy mieć telefon komórkowy przy sobie. Gdy jesteśmy na jachcie lub wyprawie rowerowej powstaje pytanie, gdzie naładujemy nasze urządzenie? Mówimy, jak...

Telefon komórkowy dla dziecka - jaki wybrać? Na kartę czy abonament?

Chcesz kupić telefon dla dziecka i nie wiesz jaki. Przede wszystkim nie za drogi i na kartę. Taki wybór oszczędzi Ci kłopotów i kosztów później.

Aktualizacja: 05.09.2011 09:19
Autor: Łukasz Bigo
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sasza Różycka - kim jest?
Sasza Różycka - kim jest?

Sasza Różycka to absolwentka grafiki i… striptizerka. Niedawno została wydana ...

Mowimyjak.pl - portal z poradami na temat INTERNETU, KOMPUTERÓW i NOWYCH TECHNOLOGII. Przedstawiamy strony internetowe, programy. Prezentujemy sprzęt WART UWAGI, gry komputerowe, konsole. RADZIMY czy wybrać TABLET czy NOOTEBOOKA. Jak jest różnica między zwykłym telefonem a telefonem dotykowym? Co zrobić gdy na ekranie telefonu lub komputera pokaże sie "czarny ekran"? KROK PO KROKU jak posługiwać się facebookiem lub naszą klasą, dbać o dane i zabezpieczyć przed kradzieżą tożsamości w internecie? Lista najpopularniejszych haseł jakich trzeba unikać. Bezpieczne sposoby na czyszczenie elektroniki. Czym NOKIA chce podbić rynek - czy Windows Phone? Porady w Mowimyjak.pl. Porady na każdy temat 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.